Rychlá jízda s tarifem Exclusive

Dub 22, 2021
58 Zobrazeno

Jak zhodnotit rok u eshopu s novým tarifem? Jako rychlou jízdu objednávek a skladového hospodářství. A rozhodně kladně!  Je vidět, že náš záměr odlehčit správu Vašich eshopů se opravdu povedl a přechází na něj stále více  standardních i profi eshopů .

Začneme s rekapitulací tarifů u eshopů systému Webareal, abychom se mohli odpíchnout v rozdílech mezi tarify a tím i Vám ukázat proč se Vám rozhodně vyplatí přejít na tarif Exclusive.

Tarif Start

je pro začínající, ale i originální zákazníky.  Je vytvořen pro eshopaře s malým počtem produktů (pro maximálně 100 produktů). Je tedy vhodný nejen pro začínající zákazníky, ale i pro menší obchodování například s originálními výrobky vlastní výroby, pro hobby obchodování nebo třeba bio produkty z vlastní zahrádky.

Tarif Standard

už svým názvem je určen pro majoritní skupinu podnikatelů v eshopech. Neomezený počet produktů, standardní prostor. Všechny funkce pro úspěšný eshop, který většinou stihnete obsluhovat samostatně.

Tarif Profi

určený pro aktivní a větší eshopaře. Oproti tarifu Standard je opět větší prostorově, ale hlavní funkcí, která tento tarif odlišuje je možnost API. Co to je? V dnešní době, plné moderních softwarových řešení, už není možné v šablonovém řešení splnit všechna individuální přání aktivních eshopařů. Přes tuto funkci si pomocí vlastního programátora můžete připojit prakticky cokoliv. Aplikaci, specifický účetní systém nebo třeba osobního dopravce, se kterým máte sjednané výhodnější podmínky. Druhou výhodou tohoto tarifu je nákupní tlačítko, tato funkce už delší dobu nebyla námi propagována, proto pro nováčky připomínám, že je to námi vytvořený originální nástroj k propagaci produktů mimo eshop.

Tarif Exclusive

V čem je tedy jeho jedinečnost? V tomto můžeme oproti konkurenčním řešením říci, že je to hlavně spolehlivě pracující společný sklad produktů, který Vám ušetří spoustu práce s obsluhou rozjetého eshopu, s napojením na kamennou prodejnu nebo jazykovou mutaci. To co investujete do tohoto tarifu se Vám vrátí v nižších nárocích na časovou obslužnost, odměnách zaměstnanců i provozních nákladech. A stále více zákazníků si to již v praxi vyzkoušelo. Jen si to spočítejte. To co investujete do softwaru se Vám během roku vrátí na čase, který Vám a Vašim zaměstnancům tyto funkce ušetří na obslužnosti. Kromě společného skladu jsou to také společná správa produktů, párování plateb,  opět vyšší prostor pro individuální aplikace řešené přes API a Webhooky a také nemálo využívané aktualizace každé 2 hodiny. Využijte jinak čas, který Vám tento tarif ušetří a uvidíte, že i Vám se tato investice rozhodně vyplatí.

Nakonec ještě připomínáme. Správu tarifů a přesun si určujete sami podle Vašich potřeb!

V administraci na úvodní straně v sekci Administrátor – Faktury.
Jedním kliknutím si tak ušetříte spoustu práce a starostí.

Prodeji, eshopům a skladům zdar! :o)

 

 

Může vás zajímat

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)
WEBAREAL
0 shares92 views
WEBAREAL
0 shares92 views

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)

bohemiasoft - Dub 19, 2021

Děsí vás v nadpisu “webinář zdarma”? Není divu. Těch je dnes všude plno a většina z nich je jen snaha…

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu
WEBAREAL
0 shares118 views
WEBAREAL
0 shares118 views

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu

Bohemiasoft - Dub 12, 2021

Přestože se internet, a s ním i online marketing, neustále vyvíjí, klíčová slova jsou stálicí, na jejímž významu se za…

Ukončení staré administrace
WEBAREAL
0 shares745 views
WEBAREAL
0 shares745 views

Ukončení staré administrace

Ladislav Kalina - Bře 16, 2021

Vážení zákazníci, neustále hledáme způsoby, jak vám poskytnout lepší služby a pomáhat rozvijet váše eshopy. Jako jednu z inovací jsme…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31