Rychlá jízda s tarifem Exclusive

Dub 22, 2021
447 Zobrazeno

Jak zhodnotit rok u eshopu s novým tarifem? Jako rychlou jízdu objednávek a skladového hospodářství. A rozhodně kladně!  Je vidět, že náš záměr odlehčit správu Vašich eshopů se opravdu povedl a přechází na něj stále více  standardních i profi eshopů .

Začneme s rekapitulací tarifů u eshopů systému Webareal, abychom se mohli odpíchnout v rozdílech mezi tarify a tím i Vám ukázat proč se Vám rozhodně vyplatí přejít na tarif Exclusive.

Tarif Start

je pro začínající, ale i originální zákazníky.  Je vytvořen pro eshopaře s malým počtem produktů (pro maximálně 100 produktů). Je tedy vhodný nejen pro začínající zákazníky, ale i pro menší obchodování například s originálními výrobky vlastní výroby, pro hobby obchodování nebo třeba bio produkty z vlastní zahrádky.

Tarif Standard

už svým názvem je určen pro majoritní skupinu podnikatelů v eshopech. Neomezený počet produktů, standardní prostor. Všechny funkce pro úspěšný eshop, který většinou stihnete obsluhovat samostatně.

Tarif Profi

určený pro aktivní a větší eshopaře. Oproti tarifu Standard je opět větší prostorově, ale hlavní funkcí, která tento tarif odlišuje je možnost API. Co to je? V dnešní době, plné moderních softwarových řešení, už není možné v šablonovém řešení splnit všechna individuální přání aktivních eshopařů. Přes tuto funkci si pomocí vlastního programátora můžete připojit prakticky cokoliv. Aplikaci, specifický účetní systém nebo třeba osobního dopravce, se kterým máte sjednané výhodnější podmínky. Druhou výhodou tohoto tarifu je nákupní tlačítko, tato funkce už delší dobu nebyla námi propagována, proto pro nováčky připomínám, že je to námi vytvořený originální nástroj k propagaci produktů mimo eshop.

Tarif Exclusive

V čem je tedy jeho jedinečnost? V tomto můžeme oproti konkurenčním řešením říci, že je to hlavně spolehlivě pracující společný sklad produktů, který Vám ušetří spoustu práce s obsluhou rozjetého eshopu, s napojením na kamennou prodejnu nebo jazykovou mutaci. To co investujete do tohoto tarifu se Vám vrátí v nižších nárocích na časovou obslužnost, odměnách zaměstnanců i provozních nákladech. A stále více zákazníků si to již v praxi vyzkoušelo. Jen si to spočítejte. To co investujete do softwaru se Vám během roku vrátí na čase, který Vám a Vašim zaměstnancům tyto funkce ušetří na obslužnosti. Kromě společného skladu jsou to také společná správa produktů, párování plateb,  opět vyšší prostor pro individuální aplikace řešené přes API a Webhooky a také nemálo využívané aktualizace každé 2 hodiny. Využijte jinak čas, který Vám tento tarif ušetří a uvidíte, že i Vám se tato investice rozhodně vyplatí.

Nakonec ještě připomínáme. Správu tarifů a přesun si určujete sami podle Vašich potřeb!

V administraci na úvodní straně v sekci Administrátor – Faktury.
Jedním kliknutím si tak ušetříte spoustu práce a starostí.

Prodeji, eshopům a skladům zdar! :o)

 

 

Může vás zajímat

PPL servis – 20.4.2024
WEBAREAL
0 shares19 views
WEBAREAL
0 shares19 views

PPL servis – 20.4.2024

bohemiasoft - Dub 12, 2024

UPOZORNĚNÍ: dopravce PPL bude v sobotu 20.4.2024 provádět údržku systém. V čase od 5:00 do 15:00 hodin dojde k pravidelné údržbě systémů…

ZALOŽTE SI VLASTNÍ ESHOP – NYNÍ S 20% SLEVOU
WEBAREAL
0 shares58 views
WEBAREAL
0 shares58 views

ZALOŽTE SI VLASTNÍ ESHOP – NYNÍ S 20% SLEVOU

bohemiasoft - Dub 11, 2024

Uvažujete o založení svého prvního eshopu? Snad vám v rozhodování malinko pomůžeme. Nabízíme vám totiž 20% slevu na roční provoz…

Overenyweb.cz – Nástroj zvyšující radikálně konverze
WEBAREAL
0 shares183 views
WEBAREAL
0 shares183 views

Overenyweb.cz – Nástroj zvyšující radikálně konverze

bohemiasoft - Dub 09, 2024

Jak zvýšit konverzní poměr e-shopu? To je snad nejčastější otázka každého e-shopaře nejen na platformě Webareal. Ve světě marketingu najdete…

Přidat komentář

Your email address will not be published.

KALENDÁŘ

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930