PŘESTĚHUJTE SVŮJ ESHOP
získejte až 2 roky zdarma

Říj 26, 2016
7875 Zobrazeno
4 Comments

Provozujete svůj e-shop na jiném, konkurenčním řešení? Dobrá, takovou chybu může jednou udělat každý, my se za to na vás nezlobíme ;-).

Náprava takového rozhodnutí může být překvapivě jednoduchá. Navíc vám nemusí být líto, že byste u vašeho stávajícího eshopového řešení mohli přijít o předplacený kredit provozu . My vám u nás přidáme dobu zdarma, která odpovídá až dvojnásobku zbývajícího období pronájmu eshopu u konkurence.

Při přesunu vašeho eshopu můžete mít obavy ze ztráty pozic ve vyhledávačích, můžete mít obavy z neznámých problémů, z nutnosti učit se ovládat zcela nový systém. Chápeme. Tyto obavy jsou přirozené. A zcela jistě na místě. Určitě nechcete, abyste při přesunu eshopu přisli o léta budovanou práci.

Udělali jsme proto maximum, aby přechod na Webareal byl co nejsnazší, co nejrychlejší a zcela bezpečný.

Přesunout svůj eshop můžete z jakéhokoliv jiného konkurenčního systému. V případě, že chcete přesunout zaregistrované zákazníky, přesměrovat URL adresy nebo cokoliv dalšího, obraťte se na nás.  
Postup pro přesun eshopu :
  1. založte si na Webarealu testovací eshop
  2. projděte si administraci, způsob ovládání, projděte si nápovědy, obraťte se s případnými dotazy na naši technickou podporu
  3. naimportujte vaše produkty pomocí univerzálního importu (například z Heureka feedu). Pokud přecházíte z následujících eshopových řešení, máme pro tyto systémy připraven v automatickém importu ještě snazší zautomatizovaný postup :

aatomer, b2cbrana, byznysweb, biznisweb, clickeshop, eshop-plus, eshop-rychle, eshop-rychlo,
eshopzdarma, evron, fastcentric, idealpremium, inpage, lite-shop, mastershop, prestashop,
shop4you, shop5, shopion, shopset, shopsys, shoptet, sun-shop, tvujeshop, web-mex, webnode,
websnadno, zencart (platí pro slovenské, české i jakékoliv jiné mutace)

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte naši technickou podporu. Rádi vám poradíme jak co nejlépe přesunout celý váš eshop s produkty k nám.

Jak získat až 2 roky pronájmu eshopu na Webarealu zdarma ?

Pravidlo pro objednávky:
objednej > 1 rok = 2 x kredit
objednej < 1 rok = kredit
maximálně 2 roky zdarma

Je to snadné. Až svůj vytvořený a naplněný eshop na Webarealu budete chtít převést do ostrého provozu, stačí zaslat na email finance@bohemiasoft.com fakturu od vašeho stávajícího poskytovatele , na které bude vidět datum, do kterého máte svůj eshop předplacen.  O tento zbývající kredit, vám prodloužíme provoz vašeho eshopu u nás a to až dvojnásobně . V případě, že objednáte ostrý provoz eshopu na 1,2,3,4 nebo 5 let prodloužíme vám provoz o dvojnásobek zbývajícího kreditu u starého provozovatele. Pokud objednáte ostrý provoz na kratší dobu než 1 rok, získáte navíc dobu rovnající se počtu zbývajích dnů předplaceného provozu u starého eshopového řešení. Maximální získané období zdarma je 2 roky.

Příklad : Zašlete nám fakturu od poskytovatele XYZ, kde ještě zbývá 5 měsíců zaplaceného provozu eshopu. Pokud u nás objednáte ostrý provoz na minimálně 1 rok, přidáme vám k tomu dvojnásobek, tedy dalších 10 měsíců zdarma. V případě, že na Webarealu objednáte období kratší než jeden rok, získáte 5 měsíců navíc zdarma.

 

reg_button_cz (2) reg_button_sk (1)

Webareal.cz – vytvořte si sami svůj E-SHOP a začněte vydělávat
Webareal.sk – vytvorte si sami svoj E-SHOP a začnite zarábať
Zombeek.cz – vytvořte si sami WEB. Zdarma.
Provizní program – propagujte Webareal a získejte z každého nového eshopu PROVIZI 696 Kč / 27,84 € ročně
Facebook Webareal – sledujte co se u nás děje
Facebook Zombeek – sledujte co se u nás děje
Webareal YouTube – návody, výukové seriály
Zombeek YouTube – video návody

 

Může vás zajímat

Jak na základy SEO?
WEBAREAL
0 shares103 views
WEBAREAL
0 shares103 views

Jak na základy SEO?

Bohemiasoft - Úno 14, 2024

V digitálním věku, kde je online přítomnost klíčovým prvkem úspěchu pro firmy všech velikostí a odvětví, se SEO stává nezbytností…

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares482 views
WEBAREAL
0 shares482 views

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Úno 07, 2024

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 2610 Kč (107 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým…

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”
WEBAREAL
0 shares406 views
WEBAREAL
0 shares406 views

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”

bohemiasoft - Led 29, 2024

Často si píšete o funkci, která by vám umožnila prodávat produkty po násobcích počtů (třeba po baleních, tuctu, po deseti, po…

4 Responses

 1. Dobrý den,

  rádi bychom k Vám přešli, když by nám někdo odpověděl, jak k Vám převést data , jak k Vám převést obrázky. Prosím, ať někdo odpoví na emalil.

  Děkuji Petr Witz

  Odpovědět
 2. Dobrý den, spolupracuje webareal i s uloženkou, resp. lze nastavit automatické propojení? A kdy budou dostupné nové HTML5 šablony?
  Děkuji za odpovědi, Daniel Havel

  Odpovědět
  • Dobrý den, ano, napojení na Uloženku je na Webarealu kompletně k dispozici.
   Příští týden po nasazení nové administrace se všemi silami vrháme zpět dokončení HTML5 šablon. Chceme to pojmout “široce”, tak aby šablony byli v libovolném formátu a zdaleka nejlepší na českém a slovenském trhu. Pár měsíců nám to potrvá. Mezitím budeme postupně, ale přidávat i další responzivní (i když ne HTML5) šablony, jednu novou už snad příští týden.

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829