Připravuje napojení na Tanganica.cz

Čvc 12, 2023
159 Zobrazeno

Zdá se vám, že váš e-shop nemá takové výsledky, jaké si představujete? Nebo chcete růst vašeho e-shopu ještě podpořit? Na trhu existují nástroje, které vám na pár kliknutí dokáží ulehčit spoustu věcí. Jedním z nich je Tanganica.cz – nejjednodušší způsob, kterým si můžete spustit reklamy pro e-shop na internetu a to vše z jednoho jediného místa.

Věděli jste, že dokážete propagovat vaše produkty na různých místech na internetu z jednoho místa?


Aplikace Tanganica je marketingový nástroj pro všechny, co se nechtějí zabývat složitými nastavováním reklamy, nebo nechtějí platit fixní poplatky za správu reklam. Každý si totiž dokáže spustit několik reklamních formátů v aplikaci Tanganica sám na pár kliknutí.

Využívání aplikace Tanganica vám zajistí spoustu výhod.

  • V Tanganice budou vaše kampaně v nejvyšší kondici. Na kvalitě reklam pracuje několik profesionálů a někteří z nich jsou přímo z nejvyšší podpory Googlu.
  • Díky Tanganice můžete získat až 20% slevu na Google nákupy, protože je ověřený Google CSS partner.
  • Neučte se Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads a podobné inzertní systémy. V Tanganice máte všechny na jednom místě a na kliknutí.
  • V nástroji vidíte přehledné základní statistiky, ale pokud vás zajímá cokoliv víc, dokáže vám poskytnout podrobnější report.
  • Vámi sdílený XML feed podstoupí pokročilé vylepšování a opravu produktových dat tak, aby se do inzerce dostalo co nejvíce produktů a maximalizovala se šance být na prvních místech ve vyhledávání.
  • Tanganica je nástroj, který dokážete ovládat sami, ale zároveň máte podporu od zaměstnanců, kteří vám rádi s čímkoliv pomohou kdykoliv budete potřebovat.
  • Tanganicu můžete mít spuštěnou vedle vašich vlastních kampaní pro získání nových dodatečných tržeb.
  • Tanganica si bere 3 % provize z vygenerovaného obratu přes spuštěné kampaně. Nezavazujete se tedy k žádným fixním poplatkům a nepodepisujete žádné nesmyslné smlouvy.

Napojení Webarealu na službu Tanganica právě připravujeme. 

 

 

Může vás zajímat

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat
WEBAREAL
0 shares23 views
WEBAREAL
0 shares23 views

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat

bohemiasoft - Zář 21, 2023

Když se dělá e-mailing správně, může přinést skvělé výsledky. Úspěchu ale často brání zbytečné chyby. Ty si v tomto článku…

Varování před phisingem
WEBAREAL
0 shares80 views
WEBAREAL
0 shares80 views

Varování před phisingem

bohemiasoft - Zář 19, 2023

Upozorňujeme naše zákazníky na podvodné emaily, které se snaží vylákat čísla bankovních karet pomocí fiktivních zpráv o blízké expiraci domény.…

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade
WEBAREAL
0 shares183 views
WEBAREAL
0 shares183 views

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade

bohemiasoft - Srp 28, 2023

Přemýšleli jste o zařazení sortimetnu svého Webareal eshopu na Alzu nebo už jste tuto expanzi dokonce udělali? Pak zpozorněte -…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930