Nová šablona ETHERUM

Bře 28, 2018
4835 Zobrazeno
10 Comments

Připravili jsme pro vás zcela novou šablonu ETHERUM, která má zcela novou strukturu úvodní strany, detailu produktu, atraktivní grafiku, naprosto nové menu a jeho funkčnost. Produktové menu je připravené na velký počet a rozsáhlou strukturu kategorií.  Tuto šablonu můžete bez obav využít i pro velké internetové obchody, se stovkami kategorií a tisíci produkty.

[su_button url=“http://www.webareal.cz/etherum“ target=“blank“ style=“soft“ center=“yes“ radius=“round“ icon=“icon: external-link“]Šablona ETHERUM[/su_button]

 

Hlavní slider na úvodní straně, na pozadí menu
Vlastní aktivaci slideru a jednotlivé slidy  vložíte v administraci v sekci Aplikace / Rotátor obrázků / sekce „Rotátor šablony“. Zde můžete vložit libovolný počet slidů, nastavit efekty, autoplay, rychlost animimace a stránkování. Pokud do šablony tento slider nevložíte, budou jednotlivé produkty na úvodní straně zobrazeny pouze v šířce plochy bez levého hlavního menu. Doporučujeme proto slider na úvodní stránku vložit, stránka tak bude optimalizována na plnou šířku.

3 nové pozice pro bannery na úvodní straně
V sekci Design webu / Bannery můžete přidat až 3 nové bannery, které budou zobrazeny v nových pozicích na úvodní straně. A to v pozici pod hlavičkou (pod sliderem a obrázkovými kategoriemi), nad a pod výpisem produktů. Každému banneru můžete také přiřadit vlastní URL. Pokud vložíte do jedné pozice více bannerů, bude zobrazen pouze jeden.

Obrázkové kategorie na úvodní straně
V editaci jednotlivých kategorií v sekci Eshop / Kategorie produktů můžete jednotlivým kategoriím vložit obrázkový banner. Tuto položku naleznete v editaci jednotlivé kategorie v bloku „Šablona Etherum“ v políčku „Banner na úvodní straně“:

Pokud do tohoto políčka přiřadíte obrázek, budete tato kategorie zobrazena graficky na úvodní straně v sekci. Maximálně lze vložit 12 obrázkových kategorií:

Obrázkové podkategorie
Jednotlivé produktové podkategorie jsou vypsány ve vysouvacím produktovém menu a zároveň duplicitně i v hlavní ploše v nadřazené kategorii. Standardně jsou zobrazeny v obdélníkovém provedení, ale ke každé podkategorii můžete také vložit ilustrační obrázek. Což provedete v editaci jednotlivých podkategorií v políčku „Obrázek podkategorie“.

Popisky jednotlivých sekcí na úvodní straně
Popisky jednotlivých sekcí (včetně nově přidaných sekcí) na úvodní straně naleznete s možností jejich libovolné změny v sekci Nastavení / Nastavení webu / Popis a pořadí boxů.

Jaké další vychytávky šablona ETHERUM přínáší:
– dynamicky měnitelnou výšku produktového menu podle rozlišení prohlížeče
– možnost zobrazení celé struktury menu v celostránkovém provedení, kliknutím na „Zobrazit všechny“
– zobrazení celé případné rozsáhlé struktury menu, kliknutím na „Zobrazit více“
– upravenou strukturu detailu produktu
– rolovátko obrázků produktu v detailu produktu
– sbalené produktové menu v detailu produktu, v košíku… a jeho vyvolání najetím myši
– vyladěnou responzivitu eshopu
– vysouvací menu podkategorí eshopu
– pozměněná hlavička
– do patička eshopu lze do 2 sloupečků přidat libovolný obsah, obrázky…
– desítky dalších menší grafických vylepšení a vychytávek

Šablone Etherum je součástí tarifu Profi, dali jsme si na ní velmi záležet a prošla několikerým testováním i za pomoci našich testerů. Jde ale přeci jen o tak rozsáhlou a zcela odlišnou šablonu od našich stávajících šablon, že budeme vděčni za případné nahlášení drobných chybiček, které případně při vaši práci vyvstanou. Budeme se je snažit obratem řešit. Chcete šablonu Etherum testovat? Určitě doporučujeme k vaši pozornosti možnost vytvoření kopie vašeho eshopu pro testování.

Přejeme vám mnoho spokojenosti, radosti a úspěchů s novou šablonou Ethereum!

Může vás zajímat

Google Consent Mode v2
WEBAREAL
0 shares77 views
WEBAREAL
0 shares77 views

Google Consent Mode v2

bohemiasoft - Úno 28, 2024

Možná už jste slyšeli o rozšíření souhlasů ohledně ukládání cookie pro služby Google (Google Consent Mode v2). V tomto článku…

Jak na základy SEO?
WEBAREAL
0 shares206 views
WEBAREAL
0 shares206 views

Jak na základy SEO?

Bohemiasoft - Úno 14, 2024

V digitálním věku, kde je online přítomnost klíčovým prvkem úspěchu pro firmy všech velikostí a odvětví, se SEO stává nezbytností…

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares575 views
WEBAREAL
0 shares575 views

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Úno 07, 2024

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 2610 Kč (107 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým…

10 Responses

 1. Dobrý den, vybral jsem tuto šablonu proto, že jak píšete šablonu můžete bez obav využít i pro velké internetové obchody. V kategorii se však zobrazují jen dva produkty vedle sebe. V levém sloupci pak produkty v akci a články, které jsou však pořád stejné… Dá se prosím nějak nastavit aby se v kategorii zobrazovali tři, nebo čtyři produkty vedle sebe? Aby bez použití levého sloupce nebylo půl obrazovky prázdné??
  Děkuji

  Odpovědět
 2. Chtěl bych apelovat na integraci druhé platební brány pro platby kartou ze zahraničí.S Pay Palem máme velmi špatné zkušenosti: transakční poplatky jsou zbytečně vysoké, neadekvátní blokace účtu i na několik týdnů..atd

  Odpovědět
  • Dobrý den,

   věřím, že Vám nyní udělám radost. V blízkých dnech plánujeme spustit do zahraničních mutací platební bránu GoPay. Prosím tedy o malé strpení.

   Odpovědět
 3. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat zda bude tato šablona dostupná ve více barvách aby bylo možné přizpůsobit například k logu firmy a celkové koncepci produktů. (aktuálně máme logo firmy a k tomu produkty v tmavě červené barvě) Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  • Dobrý den Honzo,
   rádi bychom v budoucnu umožnili lepší editovatelnost šablony skrz administraci. V budoucnu by tedy mělo být možné, aby si naši zákazníci přímo měnili barvy. Je to ale ještě běh na delší trať, protože máme více variant šablon. Pokud byste ale potřeboval již nyní nějaké úpravy, tak můžete napsat na david.sattler@bohemiasoft.com. Je to email na našeho grafika. Zkusil by Vám pomoci.
   David

   Odpovědět
  • Dobrý den,
   pošlete nám prosím, na jakém telefonu se na šablonu díváte. Nám se diakritika zobrazuje, ale zřejmě jde o jiný typ telefonu a operačního systému.
   Můžete vše poslat z administrace autorizovaným dotazem nebo na email podpora@bohemiasoft.com.
   Děkuji, David

   Odpovědět
 4. Dobrý den.
  Dá se prosím změnit font LOBSTER v nadpisech boxů (Eshop, Zvolte kategorii, Vybrali jsme pro Vás …).
  Moc se k tomu nehodí (můj názor).
  Rovněž font v detailu v popisu (i jinde) je Open Sans Condensed a je to moc drobné, špatně se čte.
  Děkuji

  Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.

KALENDÁŘ

Březen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031