Comgate má nové tarify – jsou přehlednější a výhodnější

Bře 24, 2023
381 Zobrazeno

Tři nové tarify představila společnost Comgate, poskytovatel platebních bran a terminálů. Oproti předchozím sazebníkům jsou ještě jednodušší, přehlednější a výhodnější. Novým zákazníkům je Comgate nabízí již nyní, pro stávající uživatele budou platit od 1. června, případně na vlastní žádost dříve.

Zásadní novinkou u tarifů Comgate je to, že poskytují klientům svobodu volby – každý si může vybrat ten svůj, podobně jako třeba u mobilního operátora. Tarif Easy se hodí pro obchodníky, kteří chtějí mít náklady pod kontrolou, ale nechtějí řešit složité výpočty, tarif Profi je zase vhodný pro ty, kteří rozložení platebních metod ve svém obchodě sledují podrobně a chtějí se více podílet na řízení nákladů na platební bránu. Tarif Start pak využijí začínající obchodníci. Pojďme se na ně podívat podrobněji:

Tarif Start – pro obchodníky, kteří v minulosti nepřijímali platby kartou. Prvních 6 měsíců je provoz platební brány bez měsíčního poplatku, po stejnou dobu se žádné poplatky neváží ani na transakce do výše 50 tisíc Kč měsíčně (2 tisíce EUR na Slovensku). Po půlročním období přechází obchodník na tarif Easy.

Tarif Easy – má jen jednu sazbu pro všechny platební metody. Nezáleží na tom, zda jde o platbu kartou, bankovní převod, odloženou platbu nebo jinou, všechny stojí 0,9 % + 1 Kč. Obchodník tak na první pohled ví, kolik ho provoz služby bude stát, nemusí řešit výpočty podle poměru použitých platebních metod.

Tarif Profi – rozlišuje sazby podle použitých platebních metod. Využijí ho obchodníci, kteří mají přehled o tom, jaký poměr zákazníků u nich platí spotřebitelskou kartou vydanou v EU, jaký poměr mají bankovní převody a jaký další metody. I takto členěný tarif však obsahuje jen třetinu hodnot v porovnání s jinými ceníky obvyklými na trhu, je tedy přehlednější.

Všechny nové tarify Comgate jsou tak jednoduché, že se každý vejde na jednu stránku formátu A4. I díky tomu, že vznikaly na základě několikaměsíční pečlivého naslouchání zpětné vazbě od stávajících klientů a analýzy konkurenčních nabídek. Právě po přehlednosti a jednoduchosti volají zákazníci nejčastějí. Také cenově jsou tarify nastavené velmi výhodně – zejména díky razantnímu snížení fixních poplatků.

Novým zájemcům o platební bránu nabízí Comgate nové tarify už nyní, stávající klienti na ně přejdou automaticky 1. června 2023, na základě vlastní žádosti mohou už dříve.

Může vás zajímat

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat
WEBAREAL
0 shares22 views
WEBAREAL
0 shares22 views

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat

bohemiasoft - Zář 21, 2023

Když se dělá e-mailing správně, může přinést skvělé výsledky. Úspěchu ale často brání zbytečné chyby. Ty si v tomto článku…

Varování před phisingem
WEBAREAL
0 shares77 views
WEBAREAL
0 shares77 views

Varování před phisingem

bohemiasoft - Zář 19, 2023

Upozorňujeme naše zákazníky na podvodné emaily, které se snaží vylákat čísla bankovních karet pomocí fiktivních zpráv o blízké expiraci domény.…

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade
WEBAREAL
0 shares182 views
WEBAREAL
0 shares182 views

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade

bohemiasoft - Srp 28, 2023

Přemýšleli jste o zařazení sortimetnu svého Webareal eshopu na Alzu nebo už jste tuto expanzi dokonce udělali? Pak zpozorněte -…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930