Změna našeho ceníku a nové cenové programy

Led 30, 2018
3145 Zobrazeno

Od 30. ledna 2018 měníme strukturu ceníku za pronájem vašich eshopů.
Zavádíme nově 3 různé tarify, rozdělené podle počtu produktů v eshopu ,  nabízených funkcí a dostupných grafických šablon.
Základní cena za měsíční pronájem eshopů zůstává stále na výši 290 Kč / 11,6 € + DPH.

Tento základní tarif, nyní pojmenovaný jako START, je ale limitován maximálním počtem 100 produktů .
V případě neomezeného počtu produktů je třeba volit tarif STANDARD  jeho cena je 350 Kč / 14 € + DPH.
Navíc zavádíme tarif  PROFI, který poskytuje například šablonu Krypton a další , dříve zvlášt placené funkce, jen za příplatek 40 Kč měsíčně, oproti Standard tarifu.
Součástí nové struktury ceníku zůstávají i víceleté platby, které svým cenovým zvýhodněním poskytují značné slevy.

Upravené ceny již reflektují i na nutné letošní náklady, které jsme nuceni vložit do vývoje funkcí pro chystané GDPR , které musí ze zákona od května 2018 obsahovat každý eshop, nové připravované šablony, další modernizace systému , chystané atraktivní funkce, plánované investice do posílení hardwaru atd.  Takto tedy vypadá náš nový ceník a nastavené podmínky tarifů:


Oblíbená příplatková služba PRÉMIUM zůstává beze změn a je dostupná ke všem tarifům.

Nová příplatková služba MENTOR je prozatím dostupná pouze pro CZ zákazníky. Služby mentora jsou vhodné pro nové začínající eshopy nebo eshopy, které by chtěli být úspěšnější. Každý měsíc náš zkušený mentor bude s eshopem, který si tuto službu objedná, 4 hodiny řešit jakým způsobem zlepšit celý eshop, jak získat více objednávek, jak zvýšit ziskovost, jak vyhrát nad konkurencí. Pokud o tuto službu máte zájem, napište nám na email mentor@bohemiasoft.com, náš mentor se vám ozve a domluví si s vámi nejprve úvodní nezávazný rozhovor, ve kterém se vzájemně poznáte a uděláte si představu s čím by vám mohl mentor pomoci. Pokud seznáte služby a pomoc mentora zajímavou, až po tomto úvodním seznámení vlastní službu objednáte nebo nikoliv.

Šablony jsou rozděleny podle cenových tarifů takto:

[su_table]

Tarif START Tarif STANDARD Tarif PROFI
 ARGON  HELIUM  THORIUM
 NEON  OXYGEN  KRYPTON
 XENON  FERRUM  CUPRUM
 CARBON  INDIUM + všechny šablony Start
 AURUM  TERBIUM + všechny šablony Standard
 BARIUM  FLUOR + neresponz. šablony
 CHROMIUM + všechny šablony Start
 CADMIUM + neresponz. šablony
 IRIDIUM
 ERBIUM
SILICIUM
+ neresponz. šablony

[/su_table]

Detailní přehled všech šablon naleznete zde.

ZMĚNA TARIFU

Dnešním dnem 30.1.2018 jsou aktuálně všechny eshopy automaticky nastaveny v programu STANDARD. V případě, že chcete přejít do vyššího tarifu PROFI nebo naopak do levnějšího tarifu START provedete toto v administraci v sekci FAKTURY takto:

[su_table]

 Na tarif START lze přejít nejdříve 10 dnů před koncem předplatného vašeho provozu – tady jakmile vám přijde výzva k platbě na další období, můžete změnit tarif – do té doby se nic pro vás nemění, neplatíte nic navíc, necháte jen svůj již předplacený tarif doběhnout v tarifu Standard.
 Naopak na tarif PROFI lze přejít kdykoliv a okamžitě. Poměrně ke změně ceny tarifu se přepočte předplacené období (tedy doba předplaceného období se při přechodu do tarifu Profi jednorázově sníží). Upozornění: Při přechodu na tarif Profi, je tato změna nevratná a případný návrat na nižší tarif lze realizovat až před koncem předplatného období (tedy až bude k dispozici výzva k platbě na další období). Změna tarifu je provedena okamžitě.

[/su_table]

Tip: Pokud chcete snížit cenu eshopu, například ve variantě Standard, můžete toho docílit zaplacení provozu na více roků dopředu. Pokud uhradíte váš eshop dejme tomu na 3 roku dopředu (jednorázová platba 8690 Kč) vyjde váš eshop měsíčně na 8690/36 = 241 Kč.

Tyto cenové programy jsou od dnešního dne platné pro všechny naše jazykové mutace, včetně možnosti využití víceletých plateb.

Věřím, že tuto změnu našeho ceníku pochopíte a zůstanete věrni našim službám. Děkuji.

Jaroslav Hansal
jednatel Bohemiasoft s.r.o.

Může vás zajímat

Dopřejte zákazníkům větší komfort při nakupování: Dobírka nebo platba kartou už nestačí
WEBAREAL
0 shares78 views
WEBAREAL
0 shares78 views

Dopřejte zákazníkům větší komfort při nakupování: Dobírka nebo platba kartou už nestačí

bohemiasoft - Dub 15, 2024

Nakoupí častěji, utratí více. Přesně tak působí na zákazníky moderní platební metody od Skip Pay. Odložená platba likviduje nejistotu spojenou…

PPL servis – 20.4.2024
WEBAREAL
0 shares81 views
WEBAREAL
0 shares81 views

PPL servis – 20.4.2024

bohemiasoft - Dub 12, 2024

UPOZORNĚNÍ: dopravce PPL bude v sobotu 20.4.2024 provádět údržku systém. V čase od 5:00 do 15:00 hodin dojde k pravidelné údržbě systémů…

ZALOŽTE SI VLASTNÍ ESHOP – NYNÍ S 20% SLEVOU
WEBAREAL
0 shares146 views
WEBAREAL
0 shares146 views

ZALOŽTE SI VLASTNÍ ESHOP – NYNÍ S 20% SLEVOU

bohemiasoft - Dub 11, 2024

Uvažujete o založení svého prvního eshopu? Snad vám v rozhodování malinko pomůžeme. Nabízíme vám totiž 20% slevu na roční provoz…

Přidat komentář

Your email address will not be published.

KALENDÁŘ

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930