Začněte prodávat na Allegro.cz

Kvě 15, 2023
264 Zobrazeno

Internetové tržiště Allegro.cz odstartovalo svou činnost v České republice. Tento polský gigant již vlastní české eshopy Mall, CZC nebo třeba přepravní společnost WE|DO. Nyní vstupuje na český trh i přímo se svou hlavní značkou a bude zde soupeřit například s Alzou, Kauflandem nebo Heurekou.

Eshopy Mall nebo CZC  budou i nadále fungovat samostatně, ale zároveň je již nyní jejich sortiment nabízen i na Allegro.cz. A že pro propagaci dělá Allegro vše možné, je již vidět – na svém tržišti nabízí vybrané produkty (často opravdu výrazně) levněji než na již zavedených internetových obchodech Mall.cz nebo Czc.cz:

Allegro nabízí služby Zásilkovny a své přepravní služby WE|DO. Zboží je v Česku možné zaslat do více než 12 tisíc výdejních míst. Platby probíhají samozřejmě v korunách.

Allegro.cz je postaveno na modelu tržiště, což znamená, že obchodníci nabízejí své produkty na platformě Allegro a prodávají je přímo kupujícím. Značky jako Mall nebo CZC se stanou obchodníky na Allegro.cz,“ uvádí Allegro ve své tiskové zprávě. Lze tedy  s určitou mírou pravděpodobnosti spekulovat, že prodej na Mall.cz bude postupem času upozaděn a hlavním prodejním místem se stane Allegro.cz.

Na Allegro.cz již nyní prodávají své zboží nejen české, ale i polské eshopy. Konkurence v české ecommerci se tak i nadále bude zvyšovat. Naopak to přináší šanci pro české eshopy získat nový prodejní kanál a prodávat své zboží nejen v Česku, ale i na velkém polském online trhu. Navíc aktuálně až do září zcela bez poplatků.

V případě, že chcete na Allegro prodávat i vy, Webareal je na toto připraven. Na Allegro.cz je potřeba založit registraci a pomocí doplňku Baselinker vytvořit propojení mezi vaším Webareal eshopem a vlastní správou produktu na Allegro.cz.

 

Může vás zajímat

Webinář: Kompletní průvodce prodeje na allegro.cz
WEBAREAL
0 shares37 views
WEBAREAL
0 shares37 views

Webinář: Kompletní průvodce prodeje na allegro.cz

bohemiasoft - Kvě 25, 2023

Dlouho očekávaná událost spuštění allegro.cz je tady! Nenechte si ujít příležitost být u zrodu nového Marketplace v ČR! Své produkty můžete pomocí doplňku…

Jak založit e-shop. První krok.
WEBAREAL
0 shares236 views
WEBAREAL
0 shares236 views

Jak založit e-shop. První krok.

bohemiasoft - Kvě 24, 2023

Připravili jsme pro vás minisérii 7 článků, pomocí kterých si sami a kvalitně vytvoříte svůj vlastní internetový obchod. V dnešním…

Úprava ceníku speciálních služeb
WEBAREAL
0 shares93 views
WEBAREAL
0 shares93 views

Úprava ceníku speciálních služeb

bohemiasoft - Kvě 15, 2023

Zhruba po 8 letech upravujeme ceník našich speciálních služeb. Některé ceny zůstaly zachovány, jiné se změnily s ohledem na zvýšenou…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Květen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031