Začněte prodávat na Allegro.cz

Kvě 15, 2023
504 Zobrazeno

Internetové tržiště Allegro.cz odstartovalo svou činnost v České republice. Tento polský gigant již vlastní české eshopy Mall, CZC nebo třeba přepravní společnost WE|DO. Nyní vstupuje na český trh i přímo se svou hlavní značkou a bude zde soupeřit například s Alzou, Kauflandem nebo Heurekou.

Eshopy Mall nebo CZC  budou i nadále fungovat samostatně, ale zároveň je již nyní jejich sortiment nabízen i na Allegro.cz. A že pro propagaci dělá Allegro vše možné, je již vidět – na svém tržišti nabízí vybrané produkty (často opravdu výrazně) levněji než na již zavedených internetových obchodech Mall.cz nebo Czc.cz:

Allegro nabízí služby Zásilkovny a své přepravní služby WE|DO. Zboží je v Česku možné zaslat do více než 12 tisíc výdejních míst. Platby probíhají samozřejmě v korunách.

Allegro.cz je postaveno na modelu tržiště, což znamená, že obchodníci nabízejí své produkty na platformě Allegro a prodávají je přímo kupujícím. Značky jako Mall nebo CZC se stanou obchodníky na Allegro.cz,“ uvádí Allegro ve své tiskové zprávě. Lze tedy  s určitou mírou pravděpodobnosti spekulovat, že prodej na Mall.cz bude postupem času upozaděn a hlavním prodejním místem se stane Allegro.cz.

Na Allegro.cz již nyní prodávají své zboží nejen české, ale i polské eshopy. Konkurence v české ecommerci se tak i nadále bude zvyšovat. Naopak to přináší šanci pro české eshopy získat nový prodejní kanál a prodávat své zboží nejen v Česku, ale i na velkém polském online trhu. Navíc aktuálně až do září zcela bez poplatků.

V případě, že chcete na Allegro prodávat i vy, Webareal je na toto připraven. Na Allegro.cz je potřeba založit registraci a pomocí doplňku Baselinker vytvořit propojení mezi vaším Webareal eshopem a vlastní správou produktu na Allegro.cz.

 

Může vás zajímat

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat
WEBAREAL
0 shares23 views
WEBAREAL
0 shares23 views

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat

bohemiasoft - Zář 21, 2023

Když se dělá e-mailing správně, může přinést skvělé výsledky. Úspěchu ale často brání zbytečné chyby. Ty si v tomto článku…

Varování před phisingem
WEBAREAL
0 shares80 views
WEBAREAL
0 shares80 views

Varování před phisingem

bohemiasoft - Zář 19, 2023

Upozorňujeme naše zákazníky na podvodné emaily, které se snaží vylákat čísla bankovních karet pomocí fiktivních zpráv o blízké expiraci domény.…

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade
WEBAREAL
0 shares182 views
WEBAREAL
0 shares182 views

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade

bohemiasoft - Srp 28, 2023

Přemýšleli jste o zařazení sortimetnu svého Webareal eshopu na Alzu nebo už jste tuto expanzi dokonce udělali? Pak zpozorněte -…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930