Webinář zdarma – Branding a proč je tak důležitý

Kvě 14, 2021
466 Zobrazeno

Už máme za sebou první webinář na téma Jak přemýšlet nad online marketingem. Ještě jednou děkujeme za účast všem, kteří dorazili. Bylo to super. 

A teď tu máme další webinář zdarma. Jeho téma bude branding. Brand znamená značka. Někteří si myslí, že branding je ztráta času. To ale plyne ze špatného pochopení, co to branding je. Ano, dát 20.000 Kč za brandingovou kampaň na Facebooku je skutečně ztráta peněz, které by se daly investovat lépe. My ale vezmeme branding z úplně jiné strany a pokusím se vás přesvědčit, že má smysl se mu věnovat. Dokonce se vás pokusím přesvědčit o tom, že bez brandingu není dobré se do online marketingu (ale i offline marketingu) pouštět. 

Na webinář si nejdříve povíme co to branding a brand je. Poté se rovnou pustíme do procesu tvorby brandu. Ukážu vám 11 krokový proces, podle kterého si budete moci svůj brand vytvořit i vy. Pokusím se vás přesvědčit, že není dobré zadávat tvorbu brandu marketingovým agenturám, protože podstatou je to, kdo jste a co chcete dělat. Do brandingu se promítá vaše osobnost a to, co od brandu očekáváte. Uvidíte, že brand prostupuje do úplně všech marketingových činností, které budete v budoucnu dělat. 

Pokud spojíte dohromady webinář Jak přemýšlet nad online marketingem a Branding, tak jste připraveni vykročit do světa online marketingu. Váš marketing bude daleko kvalitnější a hlavně bude komplexní a jednotný. Budete vědět, jak nad marketingem přemýšlet a co máte dělat. Pokud jste webinář Jak přemýšlet nad online marketingem nestihli, tak se ho na žádost některých zákazníků pokusíme v budoucnu zopakovat. 

Webinář se bude konat ve čtvrtek 27.5. od 20:00 (cca 90 až 120 minut). Je zdarma. 

Budu se těšit a udělám vše pro to, aby webinář pro vás nebyl ztrátou vašeho času. Pokud se na něj chcete přihlásit, tak stačí pouze jít na tento odkaz skoleni.webareal.cz a tam vyplnit formulář. Do formuláře zadáte email, na který vám pošleme 15 minut před začátkem webináře odkaz, na kterém budete moci webinář sledovat. Na stránce máte také nad formulářem k dispozici můj email, na kterém se na mě můžete obrátit. Pokud máte dotaz k webináři, tak vám na něj rád odpovím. 

 

Budu se těšit a udělám vše pro to, aby pro vás byl webinář maximálně přínosný.

David

Může vás zajímat

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!
WEBAREAL
0 shares457 views
WEBAREAL
0 shares457 views

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!

bohemiasoft - Lis 14, 2023

Zdá se vám, že váš e-shop nemá takové výsledky, jaké si představujete? Nebo chcete růst vašeho e-shopu ještě podpořit? Na…

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?
WEBAREAL
0 shares248 views
WEBAREAL
0 shares248 views

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?

Bohemiasoft - Lis 06, 2023

V nelítostném světě digitálního marketingu je efektivní správa reklamního rozpočtu zásadním prvkem pro úspěch podnikání. Představte si, že váš reklamní…

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?
WEBAREAL
0 shares1504 views
WEBAREAL
0 shares1504 views

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?

bohemiasoft - Říj 30, 2023

Jirko, řekněte nám něco krátce o vás a vašich počátečních zkušenostech s eshopy... Než jsem začal podnikat, tak jsem se…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031