Ukončení staré administrace

Bře 16, 2021
720 Zobrazeno

Vážení zákazníci,

neustále hledáme způsoby, jak vám poskytnout lepší služby a pomáhat rozvijet váše eshopy. Jako jednu z inovací jsme pro vás již před 3 lety připravili i novou administraci. Ta s sebou vedle moderního vzhledu přinesla i responzivní design, možnost různých oprávnění pro více přístupů, vylepšené filtace a mnoho dalších funkcí. Přestože začátky provázela nejedna korekce, s vaší pomocí se podařilo administraci vyladit tak, že ji dnes používá již 94% eshopařů. A za to vám tímto chceme vzkázat velké poděkování!

Vzhledem k podzimním rekordním návštěvnostem, které svědčí o stále rostoucím trendu nakupování na eshopech a zároveň byly umocněny vládními opatřeními následkem viru Covid-19, jsme se mimo hardwarového posílení serverů rozhodli výrazně vylepšit i softwarovou stránku eshopů. Do toho spadá nejen optimalizace SQL dotazů a datových struktur ale i přechod na novější verze PHP engine a MySQL databáze. Tyto kroky přinesou jak lepší odezvu serverů, což napomůže rychlejšímu načítání vašich eshopů, tak především větší stabilitu provozu eshopů.

Budoucí provoz staré administrace se pro tento větší upgrade systému stává blokační a výše uvedené skutečnosti nás nevyhnutelně tlačí k jejímu, již dříve avizovanému ukončení. K omezené funkčnosti tedy může postupně docházet už v následujících dnech a úplné ukončení staré administrace předpokládáme k 24.3.2021.

Do záhlaví staré administrace jsme přidali červené upozornění, že bude ukončena a je potřeba přejít na novou administraci. Pokud toto červené upozornění nevidíte, změna se Vás nijak netýká.

Přestože údržbě staré administrace se už nyní nevěnovalo velké množství energie, čas který byl k udržení alespoň majoritní části staré administrace potřeba nyní můžeme proměnit do rychlejšího vývoje a obratnější zákaznické podpory, což pomůže posunout vaše eshopy zase o krok dále.

 

Může vás zajímat

Rychlá jízda s tarifem Exclusive
WEBAREAL
0 shares17 views
WEBAREAL
0 shares17 views

Rychlá jízda s tarifem Exclusive

bohemiasoft - Dub 22, 2021

Jak zhodnotit rok u eshopu s novým tarifem? Jako rychlou jízdu objednávek a skladového hospodářství. A rozhodně kladně!  Je vidět, že…

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)
WEBAREAL
0 shares27 views
WEBAREAL
0 shares27 views

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)

bohemiasoft - Dub 19, 2021

Děsí vás v nadpisu “webinář zdarma”? Není divu. Těch je dnes všude plno a většina z nich je jen snaha…

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu
WEBAREAL
0 shares86 views
WEBAREAL
0 shares86 views

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu

Bohemiasoft - Dub 12, 2021

Přestože se internet, a s ním i online marketing, neustále vyvíjí, klíčová slova jsou stálicí, na jejímž významu se za…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Duben 2021
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930