Školení SEO, které vám vyrazí dech. Pro ty, co chtějí dělat marketing na 100 %

Čvn 02, 2021
479 Zobrazeno

Asi jste už o SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače slyšeli. Jeho cílem je, abyste získali z vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších kvalitní a relevantní návštěvnost. Ta v ideálním případě pak u vás bude nakupovat nebo ji můžete jinak zpracovávat (např. newslettery, dalšími nabídkami, remarketingem apod.) než nakoupí. 

Možná jste na nějakém školení o SEO již byli. Proč byste měli jít na školení se mnou? V čem bude jiné? Hodně lidí, kteří dělají SEO, tak jsou marketéři. Ale co znamená SEO? Optimalizaci stránky, aby měla co nejlepší šanci se zobrazit na správný výraz na dobré pozici. Když je to ale optimalizaci webové, eshopové nebo blogové stránky, tak neskládají se tyto stránky z kódu? Dříve jsem školil “obyčejné” SEO. Poté, co jsem začal tvořit webové stránky a vyznal jsem se v kódu, tak pro mě SEO dostalo zcela nový rozměr. Nebojte, nemusíte znát detailně kód stránky. Stačí nám nějaké základy, které se společně naučíme. Ale až tento nový pohled na SEO mi prozradil, jak SEO skutečně funguje. A tyto znalosti se vám pokusím předat. Podíváme se, jak SEO funguje i v pozadí stránky a že to není jen obyčejné “naplácání” klíčových slov do webu, blogu nebo eshopu. Samozřejmě, že s klíčovými slovy ale také budeme pracovat. Jen trochu jinak.

Tohle je jeden slide z prezentace, kterou spolu projdeme. Prezentace má přes 200 slidů. A tato cesta nás čeká. Chci vám ukázat SEO jako proces. I v tom bude školení unikátní. 

 

Proč je prezentace tak dlouhá? Protože jsem podle ní školil již mnoho lidí a postupně do ní zapracovával další náměty, postředy i klientské dotazy (jen dosud má školení nebyla přístupná veřejnosti). Prezentace se neustále vyvíjí. 

Školení je koncipováno jako přesný návod, jak SEO úspěšně dělat. To je druhý důvod, proč je prezentace tak podrobná. Můžete si prezentaci vzít a kdykoliv si celý proces školení zopakovat. Na většině běžných školeních jen školení proběhne a nic. Přitom školení je jen jedna polovina úspěchu. Tu druhou na mém školení tvoří právě doprovodné materiály. 

Školení se uskuteční online v sobotu 12.6. od 9:00. Pokud máte zájem o více informací, tak si o školení můžete přečíst na této stránce: 

https://skoleni.webareal.cz/

Na té samé stránce se také můžete ke školení přihlásit. 

Jaká je cena školení? Tyto kurzy stojí zpravidla od 3.000 do 5.000 Kč. My jsme se rozhodli ho dát pouze za 1.500 Kč. Nemyslete si, že nízká cena bude znamenat nízkou kvalitu. To v žádném případě. Pojedeme ve vysokém tempu. Přesvědčím vás, že toto školení nebude ztráta času. Uvidíte. 

Budu se na vás těšit. 

David

 

Může vás zajímat

Google Consent Mode v2
WEBAREAL
0 shares76 views
WEBAREAL
0 shares76 views

Google Consent Mode v2

bohemiasoft - Úno 28, 2024

Možná už jste slyšeli o rozšíření souhlasů ohledně ukládání cookie pro služby Google (Google Consent Mode v2). V tomto článku…

Jak na základy SEO?
WEBAREAL
0 shares205 views
WEBAREAL
0 shares205 views

Jak na základy SEO?

Bohemiasoft - Úno 14, 2024

V digitálním věku, kde je online přítomnost klíčovým prvkem úspěchu pro firmy všech velikostí a odvětví, se SEO stává nezbytností…

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares573 views
WEBAREAL
0 shares573 views

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Úno 07, 2024

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 2610 Kč (107 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým…

Přidat komentář

Your email address will not be published.

KALENDÁŘ

Březen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031