Školení SEO, které vám vyrazí dech. Pro ty, co chtějí dělat marketing na 100 %

Čvn 02, 2021
75 Zobrazeno

Asi jste už o SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače slyšeli. Jeho cílem je, abyste získali z vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších kvalitní a relevantní návštěvnost. Ta v ideálním případě pak u vás bude nakupovat nebo ji můžete jinak zpracovávat (např. newslettery, dalšími nabídkami, remarketingem apod.) než nakoupí. 

Možná jste na nějakém školení o SEO již byli. Proč byste měli jít na školení se mnou? V čem bude jiné? Hodně lidí, kteří dělají SEO, tak jsou marketéři. Ale co znamená SEO? Optimalizaci stránky, aby měla co nejlepší šanci se zobrazit na správný výraz na dobré pozici. Když je to ale optimalizaci webové, eshopové nebo blogové stránky, tak neskládají se tyto stránky z kódu? Dříve jsem školil “obyčejné” SEO. Poté, co jsem začal tvořit webové stránky a vyznal jsem se v kódu, tak pro mě SEO dostalo zcela nový rozměr. Nebojte, nemusíte znát detailně kód stránky. Stačí nám nějaké základy, které se společně naučíme. Ale až tento nový pohled na SEO mi prozradil, jak SEO skutečně funguje. A tyto znalosti se vám pokusím předat. Podíváme se, jak SEO funguje i v pozadí stránky a že to není jen obyčejné “naplácání” klíčových slov do webu, blogu nebo eshopu. Samozřejmě, že s klíčovými slovy ale také budeme pracovat. Jen trochu jinak.

Tohle je jeden slide z prezentace, kterou spolu projdeme. Prezentace má přes 200 slidů. A tato cesta nás čeká. Chci vám ukázat SEO jako proces. I v tom bude školení unikátní. 

 

Proč je prezentace tak dlouhá? Protože jsem podle ní školil již mnoho lidí a postupně do ní zapracovával další náměty, postředy i klientské dotazy (jen dosud má školení nebyla přístupná veřejnosti). Prezentace se neustále vyvíjí. 

Školení je koncipováno jako přesný návod, jak SEO úspěšně dělat. To je druhý důvod, proč je prezentace tak podrobná. Můžete si prezentaci vzít a kdykoliv si celý proces školení zopakovat. Na většině běžných školeních jen školení proběhne a nic. Přitom školení je jen jedna polovina úspěchu. Tu druhou na mém školení tvoří právě doprovodné materiály. 

Školení se uskuteční online v sobotu 12.6. od 9:00. Pokud máte zájem o více informací, tak si o školení můžete přečíst na této stránce: 

https://skoleni.webareal.cz/

Na té samé stránce se také můžete ke školení přihlásit. 

Jaká je cena školení? Tyto kurzy stojí zpravidla od 3.000 do 5.000 Kč. My jsme se rozhodli ho dát pouze za 1.500 Kč. Nemyslete si, že nízká cena bude znamenat nízkou kvalitu. To v žádném případě. Pojedeme ve vysokém tempu. Přesvědčím vás, že toto školení nebude ztráta času. Uvidíte. 

Budu se na vás těšit. 

David

 

Může vás zajímat

Jsme vlastníky certifikátu Heureka Partner
WEBAREAL
0 shares52 views
WEBAREAL
0 shares52 views

Jsme vlastníky certifikátu Heureka Partner

Bohemiasoft - Čvn 10, 2021

Porovnávače zboží jsou již nedílnou součástí online marketingu a právě společnost Heureka se drží na prvním místě mezi nabízenými portály, kde…

Další nálož kupónů v hodnotě 2000 Kč pro vyzkoušení služby Sklik.
WEBAREAL
0 shares113 views
WEBAREAL
0 shares113 views

Další nálož kupónů v hodnotě 2000 Kč pro vyzkoušení služby Sklik.

Bohemiasoft - Čvn 10, 2021

Pokud chcete dělat efektivní marketing je potřeba investovat čas, ale i nějaké ty finance. Jelikož nás všechny nějakým způsobem zasáhla korona…

Webareal API & webhooky
WEBAREAL
0 shares211 views
WEBAREAL
0 shares211 views

Webareal API & webhooky

bohemiasoft - Čvn 09, 2021

API které nabízí Webareal je mezi našimi zákazníky čím dál více využívanější, je používáno již stovkami spokojených eshopařů.  Na jeho…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930