Školení SEO, které vám vyrazí dech. Pro ty, co chtějí dělat marketing na 100 %

Čvn 02, 2021
194 Zobrazeno

Asi jste už o SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače slyšeli. Jeho cílem je, abyste získali z vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších kvalitní a relevantní návštěvnost. Ta v ideálním případě pak u vás bude nakupovat nebo ji můžete jinak zpracovávat (např. newslettery, dalšími nabídkami, remarketingem apod.) než nakoupí. 

Možná jste na nějakém školení o SEO již byli. Proč byste měli jít na školení se mnou? V čem bude jiné? Hodně lidí, kteří dělají SEO, tak jsou marketéři. Ale co znamená SEO? Optimalizaci stránky, aby měla co nejlepší šanci se zobrazit na správný výraz na dobré pozici. Když je to ale optimalizaci webové, eshopové nebo blogové stránky, tak neskládají se tyto stránky z kódu? Dříve jsem školil “obyčejné” SEO. Poté, co jsem začal tvořit webové stránky a vyznal jsem se v kódu, tak pro mě SEO dostalo zcela nový rozměr. Nebojte, nemusíte znát detailně kód stránky. Stačí nám nějaké základy, které se společně naučíme. Ale až tento nový pohled na SEO mi prozradil, jak SEO skutečně funguje. A tyto znalosti se vám pokusím předat. Podíváme se, jak SEO funguje i v pozadí stránky a že to není jen obyčejné “naplácání” klíčových slov do webu, blogu nebo eshopu. Samozřejmě, že s klíčovými slovy ale také budeme pracovat. Jen trochu jinak.

Tohle je jeden slide z prezentace, kterou spolu projdeme. Prezentace má přes 200 slidů. A tato cesta nás čeká. Chci vám ukázat SEO jako proces. I v tom bude školení unikátní. 

 

Proč je prezentace tak dlouhá? Protože jsem podle ní školil již mnoho lidí a postupně do ní zapracovával další náměty, postředy i klientské dotazy (jen dosud má školení nebyla přístupná veřejnosti). Prezentace se neustále vyvíjí. 

Školení je koncipováno jako přesný návod, jak SEO úspěšně dělat. To je druhý důvod, proč je prezentace tak podrobná. Můžete si prezentaci vzít a kdykoliv si celý proces školení zopakovat. Na většině běžných školeních jen školení proběhne a nic. Přitom školení je jen jedna polovina úspěchu. Tu druhou na mém školení tvoří právě doprovodné materiály. 

Školení se uskuteční online v sobotu 12.6. od 9:00. Pokud máte zájem o více informací, tak si o školení můžete přečíst na této stránce: 

https://skoleni.webareal.cz/

Na té samé stránce se také můžete ke školení přihlásit. 

Jaká je cena školení? Tyto kurzy stojí zpravidla od 3.000 do 5.000 Kč. My jsme se rozhodli ho dát pouze za 1.500 Kč. Nemyslete si, že nízká cena bude znamenat nízkou kvalitu. To v žádném případě. Pojedeme ve vysokém tempu. Přesvědčím vás, že toto školení nebude ztráta času. Uvidíte. 

Budu se na vás těšit. 

David

 

Může vás zajímat

Další ukázky šablony Titanium
WEBAREAL
0 shares115 views
WEBAREAL
0 shares115 views

Další ukázky šablony Titanium

bohemiasoft - Zář 07, 2021

Představujeme vám další ukázky z připravované šablony Titanium. Tentokrát se grafici pověnovali ladění mobilního zobrazení a dokončili zcela novou podobu…

Posílení Prémium serverů na vánoční provoz
WEBAREAL
0 shares51 views
WEBAREAL
0 shares51 views

Posílení Prémium serverů na vánoční provoz

bohemiasoft - Zář 03, 2021

Připravujeme naše servery na vánoční provoz. Upgrade Prémium serverů je naplánován na tuto sobotu - 4. září 2021 kolem 01:00…

Energetické štítky
WEBAREAL
0 shares320 views
WEBAREAL
0 shares320 views

Energetické štítky

Bohemiasoft - Zář 02, 2021

Od září platí nová povinnost uvádět u některého zboží energetické štítky ať už na kamenných prodejnách tak na e-shopech. Energetické…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2021
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930