Šablona Thorium

Led 27, 2018
1617 Zobrazeno

Šablona s pevnou šírkou stránky, s animovaným sliderem, s 2 velkými boxy na řádku, pro co nejlepší prezentaci nabízených produktů grafickou cestou.

Hlavní vlastnosti šablony:

Vertikální menu
Produktové menu je zobrazeno vertikálně, při levém okraji stránky. Tento způsob zobrazení umožňuje zobrazení i velkého počtu kategorií v několika podúrovních

Animovaný slider
Animovaný full size slider, s možností vyměnit všechny vrstvy slideru za vlastní obrázky, efekty.

Velké boxy
Speciální velké produktové boxy, 2 produkty na řádku, důraz na grafické zobrazení produktu.

Patička
Patička eshopu zobrazuje kontaktní údaje a strukturu produktového i článkového menu.

Informační boxy
Informační boxy se zobrazením Nejprodávanějších produktů, Novinek, Ankety… jsou zobrazeny v levém sloupci pod produktovým menu.

Responzivní šablona
Zobrazení šablony se plně automaticky přizpůsobuje velikosti zobrazovacího zařízení ať už je jakékoliv (PC, mobil, tablet…)

Šablonu THORIUM můžete na úvodní stranu vložit animovaný slider, například pro upoutávku na nový nebo na váš nejprodávanější sezónní produkt. Slider je tvořen vrstvami s různými efekty. Jednotlivé vrstvy slideru můžete upravovat v administraci v sekci Aplikace / Slider / Titulní strana.

Především v této sekci můžete zobrazování animovaného slideru, v sekci “Základní nastavení” zapnout nebo vypnout:

V další sekci “Editor” můžete nejprve nastavit barvu a zda zobrazovat “částečky”, což jsou malé plovoucí vločky, která dávají celému slideru efekt pohybu. Co jsou to částečky nejlépe pochopíte pokud si zkusíte zvolit libovolnou kontrastní barvu (v políčku “Barva částeček”), například červenou a pak kliknete na tlačíko “Náhled”.

Další možnosti pro nastavení vlastností a parametrů slideru naleznete na stejné stránce  v pokračování tohoto formuláře:

Nezapomeňte provedené změny uložit kliknutím na tlačítko “Uložit”. Samotné hodnoty parametrů, výměnu obrázků nebo barev odkazů asi není potřeba podrobněji vysvětlovat a nejlepší cestou k ovládnutí této funkce bude vlastní testování této funkčnosti.

Další zajímavou možností této šablony je paralax článek na úvodní straně. Tedy jde o klasický článek, kterému je na pozadí vložen obrázek, který je při rolování stránky pevně ukotven a vytváří tak zajímavý efekt “protipohybu”.

Obrázek na pozadí  i vlastní text článku vložíte v sekci Obsah webu / Úvodní strana webu. V editaci předmětného článku přibyla možnost “Obrázek na pozadí”, kam můžete obrázek pro paralax efekt vložit:

 

 

Může vás zajímat

Jak na základy SEO?
WEBAREAL
0 shares87 views
WEBAREAL
0 shares87 views

Jak na základy SEO?

Bohemiasoft - Úno 14, 2024

V digitálním věku, kde je online přítomnost klíčovým prvkem úspěchu pro firmy všech velikostí a odvětví, se SEO stává nezbytností…

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares469 views
WEBAREAL
0 shares469 views

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Úno 07, 2024

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 2610 Kč (107 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým…

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”
WEBAREAL
0 shares398 views
WEBAREAL
0 shares398 views

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”

bohemiasoft - Led 29, 2024

Často si píšete o funkci, která by vám umožnila prodávat produkty po násobcích počtů (třeba po baleních, tuctu, po deseti, po…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829