ROZEŠLEME BALÍKY ZA VÁS

Lis 15, 2018
4391 Zobrazeno
4 Comments

Kompletace objednávek, balení balíků, shánění krabic, výplní, popisování adres, předávání dopravcům, zasílání zákazníkům, řešení vrácenek, řešení reklamací… to všechno každý eshopař moc dobře zná. Jde o časově náročnou rutinní práci, kterou zřejmě nikdo příliš nemiluje. A co se tak toho všeho zbavit a věnovat se jen svému eshopu? Ta možnost tady je – a postaráme se vám o ni my sami!

FULFILLMENT

Řešením vašich problémů má jedno jméno – fulfillment. Prakticky jde o to, že všechny vaše produkty zašlete do našeho skladu, my je naskladníme, rozdělíme a opatříme štítky. Jakmile přijde z vašeho eshopu objednávka, vy v administraci vašeho eshopu pouze jednou kliknete a o všechno ostatní se již postaráme sami. Naši skladníci začnou kmitat, vyhledají objednané produkty, zabalí je, vyfotí pro kontrolu celou objednávku (pro případné reklamace) a předají ji dopravci k zaslání vašemu zákazníkovi. Fantastické? Ano, taky si myslíme.

Tuto službu pro vás usilovně připravujeme. Dostupná bude začátkem roku 2019.

O všech pohybech vašeho zboží budete informováni přímo v administraci Webarealu, také celý externí sklad a všechny procesy budou plně integrovány a zobrazeny ve speciální sekci v administraci vašeho eshopu.

CENÍK SLUŽBY

Cenu služby jsme se snažili postavit velmi průhledně. Cenu za vlastní zaslání balíku dopravcem vám budeme pouze přeúčtovávat, bez jakékoliv přirážky k našim cenám. Na výběr bude z několika dopravců (PPL, DHL, Česká pošta…), vzhledem k tomu, že budeme odesílat denně velké množství balíků, bude cena takové dopravy velmi příznivá.

Modelový příklad výpočtu ceny:
“Jsem eshop, který zasílá měsíčně 200 objednávek, cena jednoho balíku nepřesahuju 15 kg. Doprava standardní D+1. Zasílat chci přes PPL. Zboží ve skladu nezabírá větší prostor než 3m2”.

Jak bude spočítána cena dopravy:
– kompletace balíku, zabalení, předání dopravci …. 30 Kč
– kartonová krabice + výplň vzduchovými polštářky …. 15 Kč
– vytištění a vložení faktury do balíku …. 3 Kč
– rozpočítaný měsíční paušál … 1890 / 200 objednávek …. 9,45 Kč
– doprava PPL …. 77 Kč

KOMPLETNÍ CENA za vyřízení a odeslání 1 objednávky:
57,45 Kč (včetně obalového materiálu) + 77 Kč dopravce = 134,45 Kč

CO ZÍSKÁTE

Za cenu cca 57 Kč (viz modelový příklad) se zcela zbavíte starostí se zasíláním balíků.  Uvolníte si skladové prostory, přestanete shánět vhodný obalový a výplňový materiál, přestanete se obávat výkyvů v prodeji a vánočních špiček. Na kolik si ceníte svou práci, kterou nyní věnujete balení balíků?

Máte o naši novou službu zájem? Napište nám co nejdříve. Ozveme se vám zpátky a probereme s vámi vaše představy, popovídáme si o vašem sortimentu a případných speciálních požadavcích (vlastní potisk krabic, ….) a poskytneme více informací. Tato nabídka se vztahuje pouze pro zákazníky systému Webareal.cz

Naše skladové kapacity nejsou nevyčerpatelné, proto si nezávazně rezervujte tuto službu co nejdříve.

 

 

Může vás zajímat

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!
WEBAREAL
0 shares456 views
WEBAREAL
0 shares456 views

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!

bohemiasoft - Lis 14, 2023

Zdá se vám, že váš e-shop nemá takové výsledky, jaké si představujete? Nebo chcete růst vašeho e-shopu ještě podpořit? Na…

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?
WEBAREAL
0 shares248 views
WEBAREAL
0 shares248 views

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?

Bohemiasoft - Lis 06, 2023

V nelítostném světě digitálního marketingu je efektivní správa reklamního rozpočtu zásadním prvkem pro úspěch podnikání. Představte si, že váš reklamní…

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?
WEBAREAL
0 shares1504 views
WEBAREAL
0 shares1504 views

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?

bohemiasoft - Říj 30, 2023

Jirko, řekněte nám něco krátce o vás a vašich počátečních zkušenostech s eshopy... Než jsem začal podnikat, tak jsem se…

4 Responses

  • Dobrý den,
   děkuji za zájem. Jednáme právě s největšími dopravci a upřesňujeme ceny. Jakmile budeme mít v ruce kompletní ceník od všech dopravců, včetně doběrečného, zveřejníme ho.

   Odpovědět
  • Dobrý den,
   na začátku příštího roku určitě ne. Z podstaty fungování této služby to není možné.
   Ale chodí nám tolik poptávek od SK eshopů, že se pokusíme s tím něco i pro slovenské eshopy vymyslet a udělat. Děkuji za zájem.

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031