ROZEŠLEME BALÍKY ZA VÁS

Lis 15, 2018
2852 Zobrazeno
4 Comments

Kompletace objednávek, balení balíků, shánění krabic, výplní, popisování adres, předávání dopravcům, zasílání zákazníkům, řešení vrácenek, řešení reklamací… to všechno každý eshopař moc dobře zná. Jde o časově náročnou rutinní práci, kterou zřejmě nikdo příliš nemiluje. A co se tak toho všeho zbavit a věnovat se jen svému eshopu? Ta možnost tady je – a postaráme se vám o ni my sami!

FULFILLMENT

Řešením vašich problémů má jedno jméno – fulfillment. Prakticky jde o to, že všechny vaše produkty zašlete do našeho skladu, my je naskladníme, rozdělíme a opatříme štítky. Jakmile přijde z vašeho eshopu objednávka, vy v administraci vašeho eshopu pouze jednou kliknete a o všechno ostatní se již postaráme sami. Naši skladníci začnou kmitat, vyhledají objednané produkty, zabalí je, vyfotí pro kontrolu celou objednávku (pro případné reklamace) a předají ji dopravci k zaslání vašemu zákazníkovi. Fantastické? Ano, taky si myslíme.

Tuto službu pro vás usilovně připravujeme. Dostupná bude začátkem roku 2019.

O všech pohybech vašeho zboží budete informováni přímo v administraci Webarealu, také celý externí sklad a všechny procesy budou plně integrovány a zobrazeny ve speciální sekci v administraci vašeho eshopu.

CENÍK SLUŽBY

Cenu služby jsme se snažili postavit velmi průhledně. Cenu za vlastní zaslání balíku dopravcem vám budeme pouze přeúčtovávat, bez jakékoliv přirážky k našim cenám. Na výběr bude z několika dopravců (PPL, DHL, Česká pošta…), vzhledem k tomu, že budeme odesílat denně velké množství balíků, bude cena takové dopravy velmi příznivá.

Modelový příklad výpočtu ceny:
“Jsem eshop, který zasílá měsíčně 200 objednávek, cena jednoho balíku nepřesahuju 15 kg. Doprava standardní D+1. Zasílat chci přes PPL. Zboží ve skladu nezabírá větší prostor než 3m2”.

Jak bude spočítána cena dopravy:
– kompletace balíku, zabalení, předání dopravci …. 30 Kč
– kartonová krabice + výplň vzduchovými polštářky …. 15 Kč
– vytištění a vložení faktury do balíku …. 3 Kč
– rozpočítaný měsíční paušál … 1890 / 200 objednávek …. 9,45 Kč
– doprava PPL …. 77 Kč

KOMPLETNÍ CENA za vyřízení a odeslání 1 objednávky:
57,45 Kč (včetně obalového materiálu) + 77 Kč dopravce = 134,45 Kč

CO ZÍSKÁTE

Za cenu cca 57 Kč (viz modelový příklad) se zcela zbavíte starostí se zasíláním balíků.  Uvolníte si skladové prostory, přestanete shánět vhodný obalový a výplňový materiál, přestanete se obávat výkyvů v prodeji a vánočních špiček. Na kolik si ceníte svou práci, kterou nyní věnujete balení balíků?

Máte o naši novou službu zájem? Napište nám co nejdříve. Ozveme se vám zpátky a probereme s vámi vaše představy, popovídáme si o vašem sortimentu a případných speciálních požadavcích (vlastní potisk krabic, ….) a poskytneme více informací. Tato nabídka se vztahuje pouze pro zákazníky systému Webareal.cz

Naše skladové kapacity nejsou nevyčerpatelné, proto si nezávazně rezervujte tuto službu co nejdříve.

 

 

Může vás zajímat

Přinášíme nový tarif EXCLUSIVE
Uncategorized
0 shares1004 views3
Uncategorized
0 shares1004 views3

Přinášíme nový tarif EXCLUSIVE

Bohemiasoft - Úno 20, 2020

Od 20.2.2020 spouštíme nový našlápnutý tarif EXCLUSIVE, který již nyní nabízí spousty výhod, které však plánujeme i nadále rozšiřovat. Tento tarif ocení,…

Úprava ceníku
BOHEMIASOFT
0 shares969 views11
BOHEMIASOFT
0 shares969 views11

Úprava ceníku

Bohemiasoft - Úno 20, 2020

Dovolujeme si vás informovat o změnách v našem ceníku. Neustále pracujeme na optimalizaci nákladů na provoz a vývoj eshopů a…

Parametrické kategorie
WEBAREAL
0 shares696 views
WEBAREAL
0 shares696 views

Parametrické kategorie

Bohemiasoft - Úno 18, 2020

Parametrické kategorie by měly být součástí každého e-shopu s větším sortimentem. Proč a co vlastně parametrické kategorie jsou? Jde o…

4 Responses

  • Dobrý den,
   děkuji za zájem. Jednáme právě s největšími dopravci a upřesňujeme ceny. Jakmile budeme mít v ruce kompletní ceník od všech dopravců, včetně doběrečného, zveřejníme ho.

   Odpovědět
  • Dobrý den,
   na začátku příštího roku určitě ne. Z podstaty fungování této služby to není možné.
   Ale chodí nám tolik poptávek od SK eshopů, že se pokusíme s tím něco i pro slovenské eshopy vymyslet a udělat. Děkuji za zájem.

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829