Přestěhujte váš eshop na lepší adresu

Srp 19, 2015
1605 Zobrazeno

Provozujete další eshop na konkurenční platformě (provozované jinou firmou)? A nejste spokojeni? Nebo zkrátka jen chcete víc? V takovém případě pro vás máme zajímavou nabídku.


Že si nedokážete představit přesun všech těch dat a tu mravenčí práci za tím? Nemusíte mít obavy. Data do systému Webareal Vám pomohou přesunout naši školení technici, a to do libovolné jazykové mutace, navíc zcela ZDARMA.

Máte u konkurence předplacené období? Ano, byla by škoda jej nevyužít. I na to myslíme a v takovém případě u nás na dobu odpovídající předplatnému dostanete provoz – jak jinak než zdarma.

No dobrá, řeknete si, ale jak teď na to? Jednoduše.

1- Založení webu
Hlavním krokem by mělo být založení si zkušební verze přímo na úvodní straně našich webových stránek. Zde si budete moci osahat všechny funkce, které systém nebízí. Pro práci se systémeme je pak dostupný i manuál.

2- Import dat eshopu
Systém umožňuje nahrát data eshopu hromadně a to pomocí XML nebo CSV souboru. Ten můžete nahrát buďto sami pomocí dostupného návodu nebo se můžete obrátit na našeho technika na emailu import@bohemiasoft.com, který prověří kompatibilitu pro nahrání dat do vámi vytvořeného webu nebo soubor přímo zdarma nahraje. Pro urychlení vyřízení vaší žádosti napište do předmětu emailu “PŘEVOD OD KONKURENCE”.

3- Přetažení ostatních textových informací
Ostatní informace, které se na stránkách nacházejí (například Obchodní podmínky, Jak nakupovat, O nás atp.), je třeba do systému zadat přímo skrze administračního rozhraní systému. V případě, že si nebudete vědět s něčím rady, je možné obrátit se na pracovníky naší technické podpory, kteří vás ochodně navedou nebo po domluvě data zadají za vás.

POZOR!!! Předtím než si přesměrujete doménu na nový eshop nebo než se Vám starý eshop smaže, bude potřeba si stáhnout obrázky produktů nebo si je vyžádat od nynějšího poskytovatele a poslat nám je nebo je nahrát do složky v sekci APLIKACE – SOUBOROVÝ manažer – FOTOS.
4- Objednání ostré verze a převod domény
Aby nedošlo ke smazání zkušební verze stránek, která je jen na 15 dnů, je nutné web převést do ostré verze. To provedete v pravém horním rohu administrace, kde do formuláře zadáte své fakturační údaje a název domény, kterou chete využívat. Po odeslání formuláře vám budou na email zaslány DNS údaje pro převod domény a výzva k platbě za pronájem. Do odpovědi na email s výzvou, prosím, zpětně zašlete info, z jakého konkurenčnío systému přecházíte, link na vaše současné stránky a přiložte doklad o zaplacení období u placeného konkurenčního systému. Web vám poté na dané období nastavíme zdarma.

V případě, že si nebudete vědět s čímkoliv rady, neváhejte kontaktovat naše zákaznické oddělení na emailu info@bohemiasoft.com nebo tel. +420 776 766 629.

Těšíme se na budoucí spolupráci!
Team Bohemiasoft

*** Akce platí do 31.12.2015 ***

Může vás zajímat

Úprava děkovací stránky
WEBAREAL
0 shares2132 views
WEBAREAL
0 shares2132 views

Úprava děkovací stránky

Bohemiasoft - Kvě 24, 2022

Děkovací stránku nebo-li stránku, která se zobrazí po dokončení objednávky jste si mohli nyní upravovat pouze klasickým textem či obrázky. Nyní si…

Reshop.cz – nová služba  – pomůžeme vám s eshopem
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem

bohemiasoft - Kvě 23, 2022

Přestože systém Webareal stojí především na tom, že si v něm sami můžete snadno vytvořit vlastní eshop, mohou nastat situace, kdy…

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Kvě 20, 2022

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 1798 Kč (89,30 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031