Prémium zákazníkem se můžete stát i vy!

Čvc 04, 2019
716 Zobrazeno

Odebíráte zboží od dodavatele, který vám zasílá XML soubory pro aktualizaci produktů na vašem e-shopu? Využíváte porovnávače zboží jako je Heuréka.cz, Zboží.cz a další? Potřebujete přednostní technickou podporu? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, jsou prémium služby právě pro vás.

Balíček obsahuje:
– Přednostní technickou podporu
– Garance dostupnosti 99,9%
– Automatické generování feedů 1x denně
– Automatické aktualizace produktů od dodavatele
– Nastavení 1 importní mapy zdarma
– Automatické generování objednávek do XML
– Tvorba PDF katalogu
– Vlastní FTP
– Aplikace pro rozesílání newsletterů

Přednostní technická podpora – Na vaše dotazy reagujeme prvotně. Nejprve tedy řešíme dotazy od prémium uživatelů a zásadní technické problémy, poté ostatní dotazy. Na autorizované dotazy zaslané v pracovní den do 12:00 hod, bude reagováno ještě ten samý pracovní den nejpozději do 16:00 hodin.

Garance dostupnosti 99,9% – Dostupnost je měřena nezávislým monitoringem: http://www.monitoring-serveru.cz. V případě, že měsíční dostupnost bude pod tímto limitem, navyšuje se provoz prémiových služeb o jeden měsíc zdarma navíc.

Automatické generování feedů 1x denně – Generování feedů pro porovnávače zboží (Heuréka, Zboží, Google nákupy, atd) se u prémium uživatelů generují automaticky 1x denně. U neprémium uživatelů se feedy generují 1x za 14 dní.

Automatické aktualizace produktů od dodavatele – Využíváte pro aktualizaci produktů feedy od dodavatele? Pomocí této funkce nemusíte importy provádět ručně. Stačí nastavit automatický import a zboží od dodavatele se 1x denně aktualizuje.

Nastavení 1 importní mapy zdarma – Jednu importní mapu vám kolega technik nastaví zdarma. Další importní mapy jsou již zpoplatněny částkou 800 Kč + DPH.

Automatické generování objednávek do XML – Díky této funkci si můžete za pomoci Vašeho programátora například zařídit automatické přenášení objednávek do Pohody, Money S3 nebo jiného účetního systému, který podporuje náš XML formát s objednávkami. Podrobný návod naleznete zde.

Tvorba PDF katalogu – Vhodné především pro velkoobchody, ale i malé firmy, které chtějí upoutat například katalogem nového zboží, který lze rozesílat jak e-mailem tak v tištěné podobě. Podrobný návod naleznete zde.

Vlastní FTP – FTP můžete využít pro hromadné nahrávání dat do e-shopu. Například pro hromadné nahrávání obrázků, CSV souborů atd. Případně jej mohou využít externí služby, které díky němu mohou načítat / ukládat data z prostoru eshopu.

Aplikace pro rozesílání newsletterů – V administraci po aktivaci prémium služeb naleznete novou funkci prémium newsletter. Můžete si zde připravit reklamní e-mail, který pak rozešlete vašim zákazníkům, kteří odebírání novinek potvrdili. Podrobný návod naleznete zde.

Všechny tyto služby a funkce si můžete pořídit za 1188 Kč + DPH za rok. Na měsíc vás tyto služba vyjdou v přepočtu na pouhých 99 Kč + DPH. Prémium služby si můžete objednat v administraci vašeho e-shopu v sekci Další služby – Prémium služby.

Může vás zajímat

Účetní systém Pohoda na jedno kliknutí
WEBAREAL
0 shares706 views
WEBAREAL
0 shares706 views

Účetní systém Pohoda na jedno kliknutí

Bohemiasoft - Čvn 24, 2020

Propojení s Pohodou nabízíme již několik let. Nyní jsme propojení co nejvíce zjednodušili a nahrání dat z Pohody do e-shopu…

Zbavte se starostí s balením objednávek
WEBAREAL
0 shares127 views
WEBAREAL
0 shares127 views

Zbavte se starostí s balením objednávek

bohemiasoft - Čvn 09, 2020

Chcete se zbavit starostí s balení zásilek a vyřizováním objednávek? Vyzkoušejte na měsíc zdarma komfort našeho fulfillment skladu a sami…

Konec dobírky? Alternativou je platební brána.
WEBAREAL
0 shares659 views
WEBAREAL
0 shares659 views

Konec dobírky? Alternativou je platební brána.

bohemiasoft - Čvn 04, 2020

Vypadá to, že dobírka je definitivně na cestě do historie. Online platební metody podporují dnes požadované “bezkontaktní” doručení zboží. Platební…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031