Nová širokoúhlá šablona CARBON

Říj 24, 2017
1606 Zobrazeno

Připravili jsme pro vás další novou responzivní šablonu a pojmenovali jsme ji CARBON. Podívejte se s námi, co nového atraktivního tato šablona přináší.

Ke stávajícím responzivním šablonám ARGON, NEONXENON a dokončované a již ohlášené šabloně KRYPTON, na které ještě pracujeme, jsme dnes přidali novou šablon CARBON. Podívejte se sami, jak se nám povedla:

 

Jaké jsou její hlavní vlastnosti?

1. Širokoúhlé rozvržení šablony na celou šíři obrazkovky

Naše první šablona, která využije plnou šíři jakéhokoliv monitoru. Máte hodně produktů – pak je tato šablon ideální pro vás. Počet produktů zobrazených na řádce se plně přizpůsobuje šířce monitoru zákazníka, bez jakéhokoliv maximálního rozlišení.

2. Možnost “překlápění” 2 obrázků po najetí myši v přehledu produktů

Velmi efektní funkce, kde si váš zákazník může zobrazit například rub a líc vašeho produktu přímo v přehledu produktů, aniž by musel zobrazit detail produktu. Pouhým najetím myši. Samozřejmě toto můžete nastavit buď pouze u některých produktů, u žádného nebo naopak u všech produktů – záleží jen na vás. Návod jak vložit druhý “překlápěcí” obrázek, najdete v našem helpdesku. A takto může vypadat výsledek:

3. Zafixování polohy horizontálního produktového menu při rolování obrazovky

Poloha horizontálního produktového menu je při rolování stránky zafixována při horním okraji stránky. Uživatel tak nemusí, v případě dlouhé stránky, rolovat až nahoru k menu a i jeho orientace na stránce je mnohem jednodušší a rychlejší.

4. Zobrazení výpisu položek produktových podkategorií

Produkty lze vkládat do všech úrovní kategorií menu. Všechny úrovně kategorií jsou tedy aktivní. Výpis podkategorií menu je proveden v “čárkovaných” boxech, viz obrázek níže, podkategorie “NIKE” a “ADIDAS”. K názvu podkategorie lze také vložit její obrázek.

5. Boxy “Novinky”, “Kontakty”… přesunuty do spodní části stránky horizontálně

Tyto boxy jsou přesunuty do spodní části stránky, graficky odděleny a vycentrovány na střed stránky:

6. Článkové menu a zduplikované produktové menu zobrazeno i v patičce eshopu.  Každé z menu je rozdělené do 2 sloupečků

Stejně jako v šabloně Xenon je článkové i produktové menu zobrazeno v patiččce stránky.  Obě menu jsou graficky automaticky rozděleny do 2 sloupečků podle počtu položek.

7. Možnost přidat ikonky k 1. úrovni produktového menu

Také možnost vložení ikonek k jednotlivým položkám menu již znáte ze šablony Xenon. Tuto funkčnost tedy máte i v této šabloně Carbon.

7. Vložení textové informace do hlavičky stránky

Nově, ale můžete přidat libovolnou textovou informaci přímo do hlavičky eshopu. Informace zde zobrazované, vkládejte s rozmyslem a vždy zkontrolujte finální responzivitu na mobilu. V tomto případě platí – čím méně tím lépe. Vhodné například pro zobrazení kontaktních údajů, akční nabídky. Kde tento text vložíte v administraci, zjistíte opět na našem helpdesku.

Jak se vám nová šablona líbí? Šablona se bude ještě dále ladit. Pokud byste narazili na nějakou drobnou chybu, tak nám jí prosím zašlete, ať ji můžeme co nejdříve opravit (podpora@bohemiasoft.com nebo přes autorizovaný dotaz z administrace). Moc děkujeme za pomoc.

Může vás zajímat

Platební brána Comgate nyní už i pro slovenské eshopy
WEBAREAL
0 shares65 views
WEBAREAL
0 shares65 views

Platební brána Comgate nyní už i pro slovenské eshopy

bohemiasoft - Říj 22, 2018

Když už se zákazník rozhodne, že u vás na eshopu nakoupí, tak základní překážkou k úspěšnému dokončen nákupu, bývají platební…

Editor šablon – upravte si své šablony
WEBAREAL
0 shares1128 views2
WEBAREAL
0 shares1128 views2

Editor šablon – upravte si své šablony

bohemiasoft - Říj 16, 2018

Upravujte své šablony jako grafik. Uzpůsobte standardní šablony svým preferencím a požadavkům. Vytvořte si svou zcela unikátní šablonu. Nyní to…

Zincum – dotkněte se moderního designu
WEBAREAL
0 shares390 views2
WEBAREAL
0 shares390 views2

Zincum – dotkněte se moderního designu

bohemiasoft - Říj 15, 2018

Nový moderní design, který jste u nás ještě neviděli. Povýšili jsme šablony na novou úroveň. Pojďte se s námi podívat,…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031