Připravuje novou funkci – automatické novinky produktu. Sdělte nám svůj názor.

Dub 20, 2017
1475 Zobrazeno
2 Comments

Připravujeme funkci Automatické novinky produktu. V tomto článku se dozvíte, jak bude tato funkce vypadat. Pokud budete mít jakékoli připomínky nebo nápady na vylepšení, tak nám prosím napište do komentářů sem na blog. Děkujeme.

Obecný popis funkce:
Jakýkoli produkt bude možné nastavit jako novinku na omezený čas (např. 5 dnů). V průběhu zadaného času bude produkt označený jako novinka a po jeho vypršení se označení novinka deaktivuje. Bude možné ručně vytvořit kategorii, do které se následně budou produkty označené jako novinky automaticky vkládat.

Podrobný popis funkce:
Nejdříve bude zapotřebí zadat čas, po který se má produkt označit jako novinka (tzv. globální pravidlo). Toto pravidlo se bude vztahovat na všechny produkty a bude se zadávat např. ve tvaru 5 dnů. Předpokládáme umístění do sekce E-shop -> podsekce Nastavení eshopu -> Základní nastavení.

V detailu produktu bude současná možnost Novinky stále ponechána a její funkčnost se nezmění. Vedle této funkce bude možné ještě nastavit u produktu Automatickou novinku – v detailu produktu bude text “Automatická novinka” a vedle něj políčko pro zadání datumu. Od zadaného datumu se bude počítat globální pravidlo – např. 5 dnů.

Příklad fungování:
Nastavíme globální pravidlo na 5 dnů a v detailu produktu zadáme datum 20.4.2017. Od tohoto data se bude počítat 5 dnů a po těchto 5 dnů bude produkt označený jako novinka. Po pěti dnech toto označení automaticky zmizí. Pokud u dalšího produktu zadáme např. datum 25.4.2017, tak od tohoto datumu se opět bude počítat 5 dnů, po kterých bude produkt označený jako novinka.

Bude možné si ručně založit kategorii s libovolným názvem, kterou bude možné v nastavení označit jako “kategorie pro novinky” a každá automaticky nastavená novinka se do ní zatřídí (do této kategorie se automaticky umístí i produkty označené jako novinka pomocí původní funkce, která je v administraci k dispozici nyní).

Příklad fungování:
Na eshopu máme zadaných 5 produktů, které jsou nyní označené jako novinka (současná funkce). Nyní nasadíme tuto novou funkci a majitel eshopu si vytvoří kategorii Novinky, tak i těchto 5 produktů se do této kategorie automaticky umístí.

Bude možné hromadně označovat produkty jako automatická novinka. Zároveň bude umožněna i filtrace produktů. Bude možné vyfiltrovat produkty, které u sebe mají automatickou novinku nastavenou.

Příklad fungování:
Pokud na eshopu nezadáme globální pravidlo (např. 5 dnů), tak produkty označené jako novinka (současná funkce) umožní stále zatřiďovat produkty automaticky do ručně vytvořené kategorie Novinky.

Příklad fungování:
Pokud bude zadáno globální pravidlo (např. 5 dnů), tak při přidání zcela nového produktu bude datum u Automatické novinky ve výchozím stavu nastavené na dnešní datum vytvoření produktu (pokud produkt vytvoříme 20.4.2017, tak u produktu bude automaticky nastavené datum 20.4.2017). Začne se uplatňovat pravidlo 5 dnů od tohoto data, kdy produkt bude označený jako novinka. Datum ale bude možné zrušit, aby se produkty jako novinka neoznačovaly.

Co na fungování nové funkce říkáte? Máte nějaký nápad na vylepšení? Budeme rádi, pokud nám zde na blogu napíšete svůj názor.
Děkujeme

reg_button_cz (2) reg_button_sk (1) reg_button_cz (2)

Webareal.cz – vytvořte si sami svůj E-SHOP a začněte vydělávat
Webareal.sk – vytvorte si sami svoj E-SHOP a začnite zarábať
Zombeek.cz – vytvořte si sami WEB. Zdarma.
Kasareal.cz – pokladní systém pro EET.
Shopareal.cz – eshop na každé webové stránce.
Dropshipping – to je eshop bez investic a bez rizika.
Provizní program – propagujte Webareal a získejte z každého eshopu PROVIZI 696 Kč / 27,84 € ročně
Facebook Webareal – sledujte co se u nás děje
Facebook Zombeek – sledujte co se u nás děje
Webareal YouTube – návody, výukové seriály
Zombeek YouTube – video návody

Může vás zajímat

Úprava děkovací stránky
WEBAREAL
0 shares2132 views
WEBAREAL
0 shares2132 views

Úprava děkovací stránky

Bohemiasoft - Kvě 24, 2022

Děkovací stránku nebo-li stránku, která se zobrazí po dokončení objednávky jste si mohli nyní upravovat pouze klasickým textem či obrázky. Nyní si…

Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem

bohemiasoft - Kvě 23, 2022

Přestože systém Webareal stojí především na tom, že si v něm sami můžete snadno vytvořit vlastní eshop, mohou nastat situace, kdy…

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Kvě 20, 2022

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 1798 Kč (89,30 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým…

2 Responses

 1. Ak dobre chápem, tak bude potrebné každý produkt označiť ako novinku a vypísať k nemu dátum odkedy je novinkou (vcelku zbytočná práca, hlavne keď sa toho nahráva viac naraz). Nebolo by jednoduchšie, keby v nastaveniach pri tej globálnej dobe novinky bola možnosť zakliknúť políčko, že všetky novopridané produkty sú na danú dobu novinky a v detaile produktu by bola možnosť neoznačiť produkt ako novinku?

  Odpovědět
  • Dobrý den,
   je to tak, že každý nově přidaný produkt bude mít u sebe již automaticky toto datum nastavené (pokud přidáme produkt dnes 20.4.2017, tak již bude datum nastavené na 20.4.2017). Vy nebudete muset nic nastavovat. Ale budete mít možnost toto datum zrušit, pokud nechcete mít produkt označené jako Novinka. Pokud např. přidáte do eshopu 10 produktů, tak všechny budou mít přednastavené dnešní datum.
   Pokud tedy budete mít zadané globální pravidlo – např. 5 dnů označujte produkty jako novinka, tak přidáte nové produkty a pokud datum nezměníte, tak se automaticky jako Novinka označí po dobu 5 dnů.
   Chápu správně, že takto Vám bude funkce vyhovovat? Snad jsem to srozumitelně popsal.
   Děkujeme za Váš názor, David

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031