V sekci E-shop – Poštovné – Způsoby dopravy naleznete možnost vytvoření vlastního druhu dopravy. Vlastní dopravu jste až do teď nemohli deaktivovat. Jedinou možností bylo dopravu úplně odstranit, pokud jste ji chtěli na nějaký čas pozastavit. To znamená následně vytvořit dopravu znovu se všemi limity.
Nyní naleznete přímo v úpravě vlastních doprav tlačítko pro deaktivaci. Pokud tedy například v období Vánoc chcete některou z vlastních doprav deaktivovat a po vánočním shonu ji znovu zpřístupnit, můžete této funkce využít.
Pokud je tlačítko pro deaktivaci modré, je doprava deaktivována. Kliknutím na tlačítko je automaticky akce uložena. Není tedy potřeba změny již ukládat.
Může vás zajímat

Novinka: Odstoupení od kupní smlouvy jednoduše a pod kontrolou
bohemiasoft - Čvn 10, 2026Od 19. června 2026 vstupují v platnost nové požadavky na možnost odstoupení od kupní smlouvy uzavřené online. Abychom našim e-shopařům…

AI SHOPILOT – brzy vypustíme první verzi
bohemiasoft - Kvě 06, 2026Již brzy zpřístupníme přihlášeným testerům první verzi SHOPILOTa k otestování a vyzkoušení jeho funkčnosti. Pojďme se společně podívat na to,…

E-faktúry na Slovensku od 1. 1. 2027: budeme pripravení
bohemiasoft - Dub 29, 2026Od 1. januára 2027 zavádza Slovensko povinnú elektronickú fakturáciu (e-faktúra) pre domáce B2B transakcie. Všetci platitelia DPH budú musieť vystavovať,…


















Dobrý deň, ja osobne považujem túto funkciu (a ďalšie nedávno zverejnené funkcie), za absolútne zbytočnú. Prajem pekný deň.
Dobrý den pane Koláči,
všechny funkce plánujeme na základě přání našich zákazníků. Naše technická podpora vždy pečlivě vyhodnocuje požadavky eshopařů a na základě četnosti poptávaných funkcí, se stanovuje plán vývoje a nasazování funkcí. Samozřejmě nejde vždy uspokojit každého. Požadavky a potřeby všech eshopařů (a jak asi víte, jsou jich tisíce) jsou velmi různé a rozmanité. Snad se vám budou další funkce líbit více, dnes třeba nasazujeme QR kódy do faktur.
Super ďakujem za túto novú možnosť – zišla by sa mi v lete 🙂 každopádne trošku nelogicky na mňa pôsobí zobrazenie aktivácie/deaktivácie – aktivácia je nevýrazná svetlá akoby vypnutá. deaktivácia sa naopak zobrazí výrazne modrou, čo býva skôr znakom čohosi zapnutého. ale ok neostáva si len zvyknúť 🙂
Dobrý den,
máte pravdu, zde jsme se trochu zamotali. V pondělí nahrajeme opravu. Aktivovaná doprava bude tedy modrá a šedá deaktivovaná, tak jak jste doposud byli zvyklí. Velice se omlouváme za způsobené zmatení 🙂 Jsme moc rádi, že se Vám funkce líbí a moc děkujeme za Vaší připomínku.
Přeji krásný den.