Jaký byl rok 2016
+ naše plány na rok příští.

Pro 22, 2016
2442 Zobrazeno
5 Comments

Rok 2016 byl pro nás velmi významný a úspěšný. Pustili jsme se kompletní modernizace systému Webareal, dokončili a spustili jsme celou řadu nových služeb. Pojďme se podívat co rok 2016 přinesl nám i vám a co nového plánujeme na rok příští.

Naším cílem je nabídnout komplexní služby pro internetové podnikatele, co nejvíce usnadnit práci a vybudovat technicky dokonalý systém pro podnikání na internetu. Jsme přesvědčeni, že v současné době již pro úspěch eshopu nestačí jen vytvořit eshop, rychle ho naplnit produkty, napojit porovnávače cen… je nutné poznat zvyklosti zákazníků, zákazníky získat a udržet, ještě lépe propojovat online a offline svět, podchytit a využít ve svůj prospěch nové marketingové nástroje, možnost pracovat odkudkoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení. V těchto činnostech vám chceme být co nejvíce nápomocni.

NOVÁ ADMINISTRACE
Událostí roku je pro Webareal bezesporu nová responzivní administrace. Její tvorbou Webareal vracíme tam, kde je jeho místo – tedy na místo jedničky mezi eshopovými systémy. Aktuálně administraci vylepšujeme a doplňujeme o poslední úpravy, optimalizujeme rychlost načítání a začátkem ledna plánujeme její ostrý start jako hlavní administrace (původní administrace, ale zůstane i nadále v provozu).

Zároveň jsme již do nové administrace postupně přidali nové funkce, z těch hlavních jde o tyto:

 • blog
 • nové neflashové grafy
 • přehlednou úvodní stránku
 • napojení statistik a grafů na Google Analytics
 • napojení na službu Zeerat – nahrávání návštěv vašich eshopů a heatmapy
 • slevový systém
 • oznámení Push Messages
 • a další vylepšení

Pro příští rok plánujeme v nové administraci další nové funkce a vylepšení. Myslíme, ale také na opravy stávajících chybiček, které nám zasíláte na naši technickou podporu.

NAŠE DALŠÍ PLÁNY:

POKLADNÍ SYSTÉM + EET
Chceme nabídnout zákazníkům, kteří provozují kromě svého eshopu i kamennou prodejnu řešení, pomocí kterého budou moci z jednoho místa spravovat nejen svůj eshop, ale i vyřizovat nákupy, vystavovat účtenky nebo faktury zákazníkům ve své prodejně. Obě prodejní metody budu navzájem spolupracovat, a tak například zákazník z kamenného obchodu uplatní vydaný slevový kupón v eshopu a naopak. Majitel eshopu bude mít přehled o počtu kusů produktů na skladě, protože ať již prodá zboží přes eshop nebo přes offline obchod, vše se zaznamená do jedné skladové karty. Navíc v České republice bude tato pokladna připravena od 1. března na start druhé vlny elektronické evidence tržeb EET. Celý pokladní systém bude pro všechny zákazníky Webareal.cz i Webareal.sk k dispozici zcela zdarma.

pokladna_ipad2ret

ESHOP NA KAŽDÉM WEBU
Jednou z posledních přidaných funkcí do nové administrace je možnost vytvoření generovaných eshopů na vaše libovolné webové stránky. Můžete tak mít třeba na vašem osobním blogu během minuty vytvořený eshop. Funkci i nadále vylepšujeme a upravujeme. Vidíme v ní velký potenciál a přínos pro aktivní eshopaře.

 

NOVÉ ŠABLONY
Připravujeme zcela novou generaci responzivních šablon, v různých rozvrženích, určených pro různé sortimenty prodeje. Myslím, že s jistou nadsázkou můžeme řici, že pokud rok 2016 byl rokem nové administrace, tak rok 2017 bude rokem nových šablon!

 

DROPSHIPPING
Dropshipping je naší nečekanou hvězdou. Tak velký zájem jsme o dropshippingové řešení nečekali. I z toho důvodu budeme tuto platformu i nadále rozvíjet s několika novými, zcela unikátními službami, které odhalíme až v příštím roce. Zatím můžeme prozradit jen to, že již brzy bude aktuální sortiment jen jednoho velkoobchodního partnera rozšířen na více než 20 dodavatelů!

 

ZOMBEEK
Tvorba bezplatných webů pomocí systému Zombeek si rychle hledá své zákazníky. V příštím roce ještě více zapracujeme na propojení systémů Webareal a Zombeek a dokončíme další funkce a nové webové tématické šablony.

 

JAZYKOVÉ MUTACE
Víte, že poskytujeme 9 jazykových mutací? A například Rumunsku vzniká na našem řešení každý 16. eshop, v Maďarsku dokonce každý 8. A na Slovensku systém Webareal.sk vládne s 25% podílem na trhu (tedy každý 4. eshop je provozován na řešení Webareal). Rádi bychom vám v příštím roce dali více informací k jednotlivým trhům, ukázali vám jaká je situace v jednotlivých zemích. Třeba to nastartuje právě vaši expanzi.

Kromě tohoto připravujeme spoustu dalších funkcí, o které jste si dlouho psali nebo i některé, kterými vás chceme překvapit.

Podnikat s Webarealem se zkrátka vyplatí.

Děkuji všem našim zákazníkům, že s důvěrou využívají naše produkty a přeji všem, ať mají příští rok ještě úspěšnější než ten letošní. My se budeme snažit, aby k vašemu úspěchu přispěly i naše produkty.

Jaroslav Hansal, jednatel Bohemiasoft s.r.o.

 

 

reg_button_cz (2) reg_button_sk (1) reg_button_cz (2)

Webareal.cz – vytvořte si sami svůj E-SHOP a začněte vydělávat
Webareal.sk – vytvorte si sami svoj E-SHOP a začnite zarábať
Zombeek.cz – vytvořte si sami WEB. Zdarma.
Dropshipping – to je eshop bez investic a bez rizika.
Provizní program – propagujte Webareal a získejte z každého nového eshopu PROVIZI 696 Kč / 27,84 € ročně
Facebook Webareal – sledujte co se u nás děje
Facebook Zombeek – sledujte co se u nás děje
Webareal YouTube – návody, výukové seriály
Zombeek YouTube – video návody

Může vás zajímat

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!
WEBAREAL
0 shares457 views
WEBAREAL
0 shares457 views

Zvyšte své tržby během vánoční sezóny a to na pár kliknutí: propagace, kterou zvládnete sami!

bohemiasoft - Lis 14, 2023

Zdá se vám, že váš e-shop nemá takové výsledky, jaké si představujete? Nebo chcete růst vašeho e-shopu ještě podpořit? Na…

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?
WEBAREAL
0 shares248 views
WEBAREAL
0 shares248 views

Jak efektivně spravovat váš reklamní rozpočet?

Bohemiasoft - Lis 06, 2023

V nelítostném světě digitálního marketingu je efektivní správa reklamního rozpočtu zásadním prvkem pro úspěch podnikání. Představte si, že váš reklamní…

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?
WEBAREAL
0 shares1504 views
WEBAREAL
0 shares1504 views

Rozhovor: Jiří Hocke (mxpro.cz) – jak do 6 měsíců vybudovat úspěšný eshop?

bohemiasoft - Říj 30, 2023

Jirko, řekněte nám něco krátce o vás a vašich počátečních zkušenostech s eshopy... Než jsem začal podnikat, tak jsem se…

5 Responses

 1. Dobrý den.
  Responzivní šablony jsou super. Hned jsme na jednu převedli e-shop. Spíš mě trápí, že
  není možno propojit e-shop s eshop connectorem od Money S3, který používáme.
  Pokud se to příští rok nevyřeší, budeme muset jít bohužel jinde. Jinak jsem s vašimi službami
  velmi spokojen a přeji hodně úspěchů.

  Odpovědět
  • Dobrý den, pane Mikoško,
   eshop konektor Money – už jsme se do napojení chtěli, myslím, vloni pustit. Ale tehdy jsme se nějak nebyli schopni s firmou Money domluvit.
   Pokud si vzpomínám dobře, byl problém se získáním testovacího prostředí a celkovým podivným přístupem až nezájmem z jejich strany. Tak to potom nějak “vyšumělo” do ztracena. Zkusíme to příští rok znovu, ale zřejmě až ve druhém pololetí, snad budeme tentokrát úspěšnější.

   Odpovědět
 2. Každopádně za rok 2016 chválím obrovskou aktivitu ze strany webarealu a viditelný posun vpřed. Jen tak dál! Pokud bude rok 2017 skutečně rokem nových šablon, pak se moc přimlouvám za resp. šablony, kde nebude omezení pěti položek obsahové (neproduktové) nabídky. Na takovou šablonu budu moci přejít a přestat využívat starou neresponzivní šablonu, která tímto omezením netrpí. Ale, ať skončím pozitivně, jsem rád, že jsem u webarealu, na e-shopu makají a je to znát.

  Odpovědět
  • Dobrý den Dalibore,
   plánujeme teď několik nových šablon. V prvních třech nebude tato možnost více položek článkového menu dostupná, ale pokusíme se pobavit s grafikem, jestli by do dalších nových šablon nebylo možné nějak zakomponovat větší počet položek. Je to určitě moc dobrý nápad. Děkujeme za návrh.
   Moc děkujeme za povzbudivý komentář. Jsme velice rádi, že jste u nás spokojený a vážíme si toho.

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031