Fakturace Bohemiasoft – velký upgrade

Zář 08, 2020
2150 Zobrazeno

V prosinci lonském roce jsme spustili bezplatnou tvorbu faktur. Podle počtu vystavených faktur je zřejmé, že si mezi vámi nalezla četné příznivce a již i pravidelné uživatele, kteří si bez ní nedokáží své podnikání ani představit.

Postupně jsme v průběhu roku fakturaci vylepšovali na základě vašich připomínek. A dnes vám přinášíme velký upgrade funkcí.

A co nového vám toto rozšíření přináší?

Spustili jsme prezentační web celé služby

Nelezenete jej na adrese www.bohemiasoft.cz. Z této adresy také můžete vytvořit fakturu nebo se přihlásit do administrace celého fakturačního systému pomocí Google účtu. Toto provedete kliknutím na tlačítko “Přihlásit”

Vytvořili jsme administrativní část fakturačního systému

Zde naleznete přehledně uložené vaše faktury, které můžete dále upravovat, tisknout nebo mazat. Kromě toho zde také snadno a pohodlně na časové ose vidíte přehled aktivit v připadně připojeném eshopu od Webarealu, měsíční přehled vystavených faktur.

Platební brána Comgate pro vaše zákazníky

S každou fakturou můžete zákazníkovi poslat přímo i připojenou platební bránu Comgate tak, aby mohl vaši fakturu okamžitě uhradit. Takto například po připojení platební brány vypadá faktura, kterou zašlete vašemu zákazníkovi, který si ji může stáhnout, vytisknout nebo hned zaplatit – kliknutím na tlačítko “Zaplatit”.

Další připojené aplikace

Neleznete zde i rychlé spouštění našich dalších aplikací (tvorbu eshopu Webareal, web stránky Zombeek), ale přidali jsme i rychlé odkazy na tvorbu digitálních dokumentů v Google Disku – Dokumentu, Tabulky, Formuláře a Prezentace.

Na hlavní levou svislou osu si můžete připnout své další libovolné, oblíbené aplikace.

Těch úprav a vylepšení je opravdu celá řada. V nadcházejících dnech budeme psát a zveřejňovat návody a tipy na co nejlepší práci s fakturačním systémem.

Vyzkoušejte novou verzi zcela zdarma

Také byl spuštěn nový tarif, který na rozdíl od bezplatné verze přináší některé usnadnění pro zákazníky, kteří chtějí náš systém využít na maximum. Ale na původně nabízené službě – tedy bezplatné tvorbě online faktur se nic nezměnilo. Zůstává stále zdarma.

Ostatně, podívejte se sami na porovnání bezplatné a placené verze.

Pokud si chcete zdarma a nezávazně vyzkoušet všechny funkce placené verze, nabízíme vám tuto možnost právě nyní. Stačí, když po přihlášení v admistraci, vložíte na úvodní straně do políčka pro kupón kód: BSfakturace

Tím se vaše bezplatná verze stane dočasně plnohodnotnou, včetně všech placených funkcí. A je jen na vás, zda budou připlatkové funkce pro vás natolik zajímavé, že někdy v budoucnu do placené verze třeba přejdete.

Protože úprav a vylepšení je opravdu velké množství, těšte se během několika dnů na podrobné návody všech novách funkcí, které opět naleznete zde na našem blogu.

ZKUSTE NOVOU FAKTURACI HNED

 

Může vás zajímat

Rychlá jízda s tarifem Exclusive
WEBAREAL
0 shares24 views
WEBAREAL
0 shares24 views

Rychlá jízda s tarifem Exclusive

bohemiasoft - Dub 22, 2021

Jak zhodnotit rok u eshopu s novým tarifem? Jako rychlou jízdu objednávek a skladového hospodářství. A rozhodně kladně!  Je vidět, že…

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)
WEBAREAL
0 shares28 views
WEBAREAL
0 shares28 views

Webinář zdarma – Jak přemýšlet nad online marketingem (základ, bez kterého to prostě nejde)

bohemiasoft - Dub 19, 2021

Děsí vás v nadpisu “webinář zdarma”? Není divu. Těch je dnes všude plno a většina z nich je jen snaha…

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu
WEBAREAL
0 shares88 views
WEBAREAL
0 shares88 views

Najděte efektivní klíčová slova pro váš web a neutraťte přitom ani korunu

Bohemiasoft - Dub 12, 2021

Přestože se internet, a s ním i online marketing, neustále vyvíjí, klíčová slova jsou stálicí, na jejímž významu se za…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Duben 2021
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930