EET na Webarealu

Úno 17, 2017
23392 Zobrazeno
2 Comments

Poslušně hlásíme, že máme EET na Webarealu implementováno. Provádíme závěrečné testování a kontroly. Příští týden budeme funkci nasazovat. Pojďme se, ale již nyní podívat, jak se vám s EET v eshopu bude pracovat. Snažili jsme se udělat vše co nejjednodušeji, tak, abyste s EET měli co nejméně práce. Kompletní funkčnost EET bude přidána jak do nové, tak i původní administrace.

Jen pro připomenutí: od 1. března 2017 musí eshopy českých firem elektronicky evidovat své tržby, které jsou jejich zákazníky hrazeny v hotovosti nebo platební kartou.

Co to znamená pro vás a vaše e-shopy?

 • PLATEBNÍ KARTA.
  Každá tržba, která je uhrazena platební kartou přes platební bránu, bude automaticky nahlášena na server EET a zákazníkovi je zároveň také automaticky zaslána emailem faktura s FIK + BKP kódem, které tuto vaši tržbu označí jako evidovanou. Toto hlášení k EET a email zákazníkovi je proveden ihned po ověření došlé platby přes platební bránu GoPay nebo ComGate. Celý proces je tedy plně automatizován a bez jakéhokoliv vašeho nutného zásahu.
 • HOTOVOST
  Každou tržbu, která je uhrazena zákazníkem v hotovosti, máte možnost zaslat na server EET a zákazníkovi vytisknout fakturu nebo účtenku s FIK + BKP kódem, které tuto vaši tržbu označí jako evidovanou. Toto hlášení k EET a email zákazníkovi je provedeno na základě vaší akce v administraci.
 • STORNO
  Všechny odeslané tržby můžete v celé  nebo částečné výši vystornovat a tuto částku zaslat mínusem na EET.
 • PAYPAL
  Pro platbu pomocí Paypalu platí vše stejně jako v případě platební karty. Pouze s jedním podstatným rozdílem a to tím, že hlášení o platbě je odesláno ihned po dokončení objednávky. Tedy teoreticky ještě před tím, než zákazník zaplatí. Jiné technické řešení momentálně není k dispozici.
 • VŠECHNY TRŽBY
  Zároveň můžete zaslat na EET jakoukoliv libovolnou další tržbu, i když to zákon nevyžaduje.

 

Takto jednoduše jde zasílat EET hlášení o jakékoliv objednávce:

eet2

Každou objednávku i storno objednávku máte možnost pomocí ikonky, viz šipka č. 1, zaslat na EET. Stačí kliknout na tuto ikonku a na EET se zašle tržba a zároveň je i  zákazníkovi zaslán doklad. V případě, že tato operace proběhne správně, je taková objednávka označena zelenou ikonkou, viz šipka č. 2. Pokud se při zaslání stane jakýkoliv problém, je předmětná objednávka označena ikonkou viz šipka č.3, spolu s informací o vzniklém problému a je možné tuto objednávku také zaslat na EET opakovaně.

Kromě této základní funkčnosti naleznete příští týden v administraci také log všech odeslaných objednávek, formulář pro vložení EET certifikátu a pár dalších nezbytných náležitostí souvisejících s EET. Zároveň vytvoříme i podrobnější návod pro celou práci s EET.

Takto vypadá log odeslaných EET tržeb:

eetlog

reg_button_cz (2) reg_button_sk (1) reg_button_cz (2)

Webareal.cz – vytvořte si sami svůj E-SHOP a začněte vydělávat
Webareal.sk – vytvorte si sami svoj E-SHOP a začnite zarábať
Zombeek.cz – vytvořte si sami WEB. Zdarma.
Kasareal.cz – pokladní systém pro EET.
Shopareal.cz – eshop na každé webové stránce.
Dropshipping – to je eshop bez investic a bez rizika.
Provizní program – propagujte Webareal a získejte z každého nového eshopu PROVIZI 696 Kč / 27,84 € ročně
Facebook Webareal – sledujte co se u nás děje
Facebook Zombeek – sledujte co se u nás děje
Webareal YouTube – návody, výukové seriály
Zombeek YouTube – video návody

 

Může vás zajímat

Nové možnosti pro inzerenty na Instagramu
WEBAREAL
0 shares306 views
WEBAREAL
0 shares306 views

Nové možnosti pro inzerenty na Instagramu

Bohemiasoft - Led 13, 2020

Od poloviny loňského roku mohou inzerenti na Instagramu propagovat své výrobky či služby pomocí nového formátu reklamy, který umožňuje využít…

Co přinese rok 2020?
WEBAREAL
0 shares1385 views2
WEBAREAL
0 shares1385 views2

Co přinese rok 2020?

Bohemiasoft - Led 06, 2020

Rok 2019 je za námi a rok 2020 je v plném proudu. Věříme, že byl minulý rok pro vás úspěšný a…

PF 2020
BOHEMIASOFT
0 shares157 views
BOHEMIASOFT
0 shares157 views

PF 2020

bohemiasoft - Pro 17, 2019

Předvánoční eshopový mumraj pomalu končí. Podle našich statistik to letos opravdu stálo za to. Přejeme všem našim stávajícím i budoucím…

2 Responses

 1. Dobrý den, mohu dotaz, u účtů Paypal bude každá platba, resp. každé dokončení objednávky, odeslána automaticky do EET. To se týká všech Paypal účtů nebo jen Paypal účtů registrovaných v systému GoPay? Využívám tuto platební metodu, ale neprovazoval jsem jí s GoPay. Děkuji

  Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031