Co je to automatická platba? Automatická platba je moderní funkce internetového bankovnictví, kterou lze napojit Vaši kartu na náš systém a tím si zajistit bezproblémové platby za Váš eshop.

Kde automatickou platbu aktivuji? Systém Vám zasílá spolu s výzvou k platbě v emailu další možnosti platby, mimo jiné také platbu kartou. Po rozkliknutí odkazu Vás systém sám přesměruje do formuláře.

 

 

 

 

 

 

 

Jak automatickou platbu aktivuji ? Při platbě kartou jednoduchým potvrzením ve formuláři.
Jak poznám, že mám automatickou platbu aktivovanou? V administraci na úvodní straně v sekci Administrátor – Faktury je pod příslušným tarifem vidět toto oznámení.

 

 

Jak automatickou platbu zruším? V administraci na úvodní straně v sekci Administrátor – Faktury je na konci oznámení možnost vždy automatickou službu zrušit.

Mám novou kartu, co s tím? V tomto případě je třeba v administraci automatickou platbu zrušit, nejlépe dříve než 10dní před ukončením zaplaceného období. Potom Vám systém zašle automatický email, kde je link na platbu kartou a při platbě, a použití nové karty, si službu znovu aktivujete. Pokud to nestihnete,  je třeba si stáhnout výzvu v administraci v sekci Administrátor -Faktury a zaplatit převodem nebo nás kontaktovat na e-mailu fakturace@bohemiasoft.com, abychom Vám zaslali nový link na platbu kartou a při platbě a použití nové karty, si službu znovu aktivujete.

Kdy se automatická platba strhává? Systém Vám 10 dní před ukončením zaplaceného období zašle oznámení, že Váš uhrazený pronájem se blíží ke konci. Po 10 dnech, tedy v den splatnosti výzvy, se platba provede. Jako potvrzení o provedení Vám do emailu zašle systém daňový doklad, ten najdete také vždy v administraci na úvodní straně v sekci Administrátor – Faktury zatříděné pod proformami.

Co když se automatická platba neprovede? Smaže se mi prezentace? Ne, pokud se z jakéhokoliv důvodu automatická platba neprovede, ať už z důvodu výpadku v bance, v systému nebo není ve chvíli provedení na účtu dostatek peněz, systém prezentaci nesmaže. Zašle Vám, jako při standardním postupu plateb upomínku č.1, která Vás upozorní, že se platba neprovedla a je třeba si stáhnout výzvu v administraci v sekci Administrátor -Faktury a zaplatit převodem nebo nás kontaktovat na e-mailu fakturace@bohemiasoft.com, abychom Vám zaslali nový link na platbu kartou.

Proč si vlastně aktivovat automatickou platbu? Automatická platba je vhodná hlavně pro měsíční plátce, je mnohem vhodnější než trvalý příkaz, protože automaticky přebírá starost o platbu, číslo výzvy a měnu a vygeneruje hned daňový doklad.

Ale hlavně,  nikdy nezapomíná a tak snižuje riziko, že se k Vaší prezentaci zákazníci z důvodu nezaplacení nedostanou :o).

Může vás zajímat

S novými tarify Comgate má každý obchodník sazbu pod 1 % bez ohledu na platební metodu
WEBAREAL
0 shares358 views
WEBAREAL
0 shares358 views

S novými tarify Comgate má každý obchodník sazbu pod 1 % bez ohledu na platební metodu

bohemiasoft - Čvn 19, 2024

Comgate představuje nové tarify. Poskytovatel platebních bran a terminálů doporučuje většině obchodníků tarif Easy, který má jednu sazbu 0,98 %…

Letos již na provizích vyplaceno 330.000 Kč
WEBAREAL
0 shares274 views
WEBAREAL
0 shares274 views

Letos již na provizích vyplaceno 330.000 Kč

bohemiasoft - Čvn 18, 2024

Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým a vydělávejte na tom. V našich systémech si již desítky tisích zákazníků zkusilo založit…

Nejlepší praktiky pro zvýšení viditelnosti v lokálním vyhledávání Google
WEBAREAL
0 shares373 views
WEBAREAL
0 shares373 views

Nejlepší praktiky pro zvýšení viditelnosti v lokálním vyhledávání Google

bohemiasoft - Čvn 14, 2024

V dnešní digitální éře je pro firmy klíčové, aby byly viditelné v lokálním vyhledávání Google, obzvláště pokud mají kamennou pobočku,…

Přidat komentář

Your email address will not be published.

KALENDÁŘ

Červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031