Informace o aktivaci zvýhodněné dopravy od IN TIME a způsobu zpracování objednávek, provedených přes IN TIME.

Aktivace dopravy

Zvýhodněné dopravy od IN TIME se v administraci v přehledu způsobů dopravy zobrazí po potvrzení zvýhodněné nabídky od IN TIME. Následně musíte ručně nastavit všechny potřebné údaje pro způsoby dopravy a také je klasickým způsobem aktivovat. Aktivační údaje Vám zašlou z InTimu po schválení vaší registrace.

 

Zpracování objednávek přes IN TIME

Objednávky, určené k odeslání přes IN TIME je nutné v přehledu objednávek označit a kliknout na export ­ stejný postup je například u Podání online od České pošty, Uloženky a dalších.

intime_export1

Systém hlídá, aby nedošlo k odeslání objednávky přes IN TIME více než jednou, takže pokud už byla objednávka odeslána, v exportu se neobjeví.

intime_export2

Po odeslání objednávek, dojde k jejich přenesení do IN TIME aplikace Zásilky, kde se vytvoří jako jednotlivé zásilky. Zároveň se z označených zásilek vytvoří dávka zásilek a objedná se svoz. Pokud bude vše dokončeno v pořádku, zobrazí se odkaz na svozový protokol a štítky ke všem zásilkám.

intime_export6

V administraci eshopu, u každé objednávky odeslané přes IN TIME, je možné získat štítky pro danou objednávku i štítky a svozový protokol k dávce zásilek, jehož součástí je konkrétní objednávka objednávka.

intime_export7

Pokud při exportu do zásilek dojde k chybě, vypíše se její znění a chyba se zobrazí. Mezitím už ale mohly být některé objednávky přeneseny do aplikace Zásilky – proto už je nebude možné odeslat znovu – přenesené objednávky budou při chybě také vypsány:

intime_export5

Může vás zajímat

Co je to broken link building a jak  jej využít k získání odkazů
WEBAREAL
0 shares109 views
WEBAREAL
0 shares109 views

Co je to broken link building a jak jej využít k získání odkazů

Bohemiasoft - Čvc 19, 2022

Získávání kvalitních odkazů na vaše stránky je účinný způsob, jak si vybudovat autoritu a zlepšit pozici vašich stránek ve vyhledávání.…

GoodEshop přichází na Webareal
WEBAREAL
0 shares216 views
WEBAREAL
0 shares216 views

GoodEshop přichází na Webareal

bohemiasoft - Čvc 04, 2022

GoodEshop přichází se svou službou na Webareal. Pro Vás e-shopaře systému Webareal se otevírá možnost nových automatizovaných napojení pro váš…

Návod jak nastavit zaokrouhlování dobírek na Slovensku
WEBAREAL
0 shares594 views
WEBAREAL
0 shares594 views

Návod jak nastavit zaokrouhlování dobírek na Slovensku

bohemiasoft - Čvn 29, 2022

Jak jsme vás již informovali, vstupuje na Slovensku od 1. července 2022 nová povinnost týkající se zaokrouhlovaní cen u objednávek,…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Čvc    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031