Od 26.3.2012 dochází ke změně ve způsobu zasílání a automatickém prodlužování provozu vašich eshopů/webů. Navíc je možné provádět úhrady nejen pomocí bankovního převodu, ale nyní nově i platební kartou nebo z účtu PayPal.

Co zůstalo stejné :

  • 10 dnů před koncem vašeho předplaceného období je vám doručen email s informací o blížícím se konci předplaceného období a informace jak uhradit provoz na dalsí období
  • platit za provoz můžete i nadále bankovním převodem, na stejná čísla účtů, tak jak jste zvyklí.

Co je nového :

  • obsah emailu má nový obsah a podobu (viz obr.1)
  • jako podklad pro platbu k prodloužení provozu na další období není zasílán daňový doklad, ale výzva k platbě (proforma)
  • dále jsou zde popsány 3 možnosti jak provádět vaše úhrady
  • kromě klasického bankovního převodu máte nově k dispozici platební bránu pro online platbu bankovní kartou nebo platbu z účtu PayPal
  • po zaplacení je vám zaslán daňový doklad za vaši úhradu (proforma i výzva k platbě se také zobrazí stejně jako doposud v administraci vašeho webu)
  • zvolíte-li pro platbu bankovní kartu nebo PayPal je vaše platba ihned zpracována a je vám během 30 minut zaslán daňový doklad a to 24 hodin denně i o víkendech. Tento způsob platby je vhodný i pro případ, že je váš web deaktivován (2.upomínkou) a potřebujete jej ihned zprovoznit. Jinak samozřejmě můžete použít, pro vaší úhradu, jakýkoliv z těchto 3 způsobů platby.

1

obr. 1 – Nová podoba emailu, kterým je vám zaslána výzva k platbě na další období.

 


 

Postup pro úhradu platební kartou :

1. Po kliknutí na odkaz PLATEBNI KARTA v došlém emailu s výzvou k platbě, jste přesměrování na souhrn informací o prováděné platbě.

2

2. Pokud jsou všechny údaje správné a vy chcete zaplatit vaší platební kartou (platební karta musí mít ve vaší bance povoleny transakce na internetu) klikněte na logo GPwebpay. Tím budete přesměrování na vlastní platební bránu :

3

3. Vyplníte číslo vaší karty, datum expirace a 3 místný kód. Platební brána zpracovává jak karty VISA tak i MASTERCARD a MAESTRO. Po kliknutí na tlačítko ZAPLATIT a následném ověření údajů (veškerá ověřování probíhají v bance přes https šifrování a nikdy z firmy Bohemiasoft nemá k těmto údajům přístup) jste přesměrování na stránku s výsledkem transakce. Pokud transakce proběhla v pořádku, bude vám během 30 minut zaslán do vašeho emailu daňový doklad na provedenou platbu:

4


Postup pro úhradu pomocí PAYPAL :

 

Postup je odbobný jako při platbě platební kartou, po kliknutí na odkaz PAYPAL v došlém emailu s výzvou k platbě, jste přesměrování na souhrn informací o prováděné platbě. Kde po klikutí na logo PAYPAL jste přesměrování na platební bránu PAYPALu :

5

Kde máte na výběr ze 2 možností úhrady – buď z vašeho PAYPAL účtu nebo platební kartou. Po provedené platbě je nutné kliknout na finální obrazovce na odkaz “Return to Bohemiasoft s.r.o.”, viz obrázek níže. Bez tohoto kliknutí vám nebude zaslán daňový doklad online ani nebude váš  web případně aktivován, ale toto bude provedeno až následující pracovní den po ruční kontrole.

6

Obr – po provedené platbě PAYPAL je nutné kliknout na link RETURN TO BOHEMIASOFT S.R.O.

Může vás zajímat

Úprava děkovací stránky
WEBAREAL
0 shares2132 views
WEBAREAL
0 shares2132 views

Úprava děkovací stránky

Bohemiasoft - Kvě 24, 2022

Děkovací stránku nebo-li stránku, která se zobrazí po dokončení objednávky jste si mohli nyní upravovat pouze klasickým textem či obrázky. Nyní si…

Reshop.cz – nová služba  – pomůžeme vám s eshopem
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem

bohemiasoft - Kvě 23, 2022

Přestože systém Webareal stojí především na tom, že si v něm sami můžete snadno vytvořit vlastní eshop, mohou nastat situace, kdy…

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares85 views
WEBAREAL
0 shares85 views

Doporučte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Kvě 20, 2022

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 1798 Kč (89,30 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031