Změna ceníku 2022

Úno 01, 2022
1124 Zobrazeno

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat o změnách v našem ceníku. Naším cílem je být i nadále Vaším spolehlivým, stabilním a profesionálním poskytovatelem eshopového řešení. Naší misí je sledovat, reagovat pro vás na nové trendy v oblasti e-commerce a nabízet co “nejvíce eshopu” za stále příznivou cenu.

Abychom tohoto našeho cíle dostáli, neustále přinášíme nové funkce a vylepšení (naposledy například nové šablony Platinum a Titanium), investujeme do posílení kapacit a stability našich serverů a do dalšího rozvoje, který bude pokračovat i v letošním roce.

Zároveň ale, jak jistě sami víte, dochází dlouhodobě k růstu vstupních nákladů nejen na část provozní (razantní růst cen elektřiny), služeb, ale i v oblasti lidských zdrojů. Tyto náklady jsme nuceni promítnout i do našich cen a u mutacích placených národními měnami jsme museli taktéž promítnou posilování měnového kurzu koruny. Poslední změna v našem ceníku proběhla před 2 roky.

Nové ceny jsou platné od dnešního dne 1. února 2022.

Navýšení cen jsme stanovili úměrně vůči rostoucím nákladům a tento krok nám i nadále umožní zachovat kvalitu našich služeb na vysoké úrovni.

Zároveň jsme se ale snažili i zachovat cenovou dostupnost našich služeb i u nejmenších eshopů. Cena tarifu START zůstává na stávající výši, beze změny. 

Nové ceny platné od 1. února 2022:

Kompletní ceník naleznete na adrese www.webareal.cz a www.webareal.sk

Pokud si chcete naše ceny snížit a zafixovat se do budoucna, využijte možnosti platby na víceleté odbobí (na dva, tři, čtyři nebo pět let). Rozpočítaná cena na měsíc vás pak vyjde velmi, velmi výhodně.

Děkujeme za pochopení. Rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte. Velmi si toho vážíme.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na naši technickou podporu podpora@bohemiasoft.com

Tým Bohemiasoft s.r.o.

 

 

 

 

Může vás zajímat

Jak postupovat při nepřevzetí věci kupujícím
WEBAREAL
0 shares74 views
WEBAREAL
0 shares74 views

Jak postupovat při nepřevzetí věci kupujícím

bohemiasoft - Bře 27, 2023

V praxi často trápí eshopaře situace, kdy si zákazník nepřevezme zboží zasílané mu e-shopem. K této situaci může dojít nejen při doručování…

Comgate má nové tarify – jsou přehlednější a výhodnější
WEBAREAL
0 shares93 views
WEBAREAL
0 shares93 views

Comgate má nové tarify – jsou přehlednější a výhodnější

bohemiasoft - Bře 24, 2023

Tři nové tarify představila společnost Comgate, poskytovatel platebních bran a terminálů. Oproti předchozím sazebníkům jsou ještě jednodušší, přehlednější a výhodnější.…

Paypal – nová verze platební brány
WEBAREAL
0 shares214 views
WEBAREAL
0 shares214 views

Paypal – nová verze platební brány

bohemiasoft - Bře 22, 2023

Je tu další aktualizace, tentorkát z řad platebních bran. Týká se PayPalu, takže pokud jej na vašich e-shopech Webareal využíváte…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Březen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031