Změna ceníku 2022

Úno 01, 2022
1261 Zobrazeno

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat o změnách v našem ceníku. Naším cílem je být i nadále Vaším spolehlivým, stabilním a profesionálním poskytovatelem eshopového řešení. Naší misí je sledovat, reagovat pro vás na nové trendy v oblasti e-commerce a nabízet co “nejvíce eshopu” za stále příznivou cenu.

Abychom tohoto našeho cíle dostáli, neustále přinášíme nové funkce a vylepšení (naposledy například nové šablony Platinum a Titanium), investujeme do posílení kapacit a stability našich serverů a do dalšího rozvoje, který bude pokračovat i v letošním roce.

Zároveň ale, jak jistě sami víte, dochází dlouhodobě k růstu vstupních nákladů nejen na část provozní (razantní růst cen elektřiny), služeb, ale i v oblasti lidských zdrojů. Tyto náklady jsme nuceni promítnout i do našich cen a u mutacích placených národními měnami jsme museli taktéž promítnou posilování měnového kurzu koruny. Poslední změna v našem ceníku proběhla před 2 roky.

Nové ceny jsou platné od dnešního dne 1. února 2022.

Navýšení cen jsme stanovili úměrně vůči rostoucím nákladům a tento krok nám i nadále umožní zachovat kvalitu našich služeb na vysoké úrovni.

Zároveň jsme se ale snažili i zachovat cenovou dostupnost našich služeb i u nejmenších eshopů. Cena tarifu START zůstává na stávající výši, beze změny. 

Nové ceny platné od 1. února 2022:

Kompletní ceník naleznete na adrese www.webareal.cz a www.webareal.sk

Pokud si chcete naše ceny snížit a zafixovat se do budoucna, využijte možnosti platby na víceleté odbobí (na dva, tři, čtyři nebo pět let). Rozpočítaná cena na měsíc vás pak vyjde velmi, velmi výhodně.

Děkujeme za pochopení. Rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte. Velmi si toho vážíme.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na naši technickou podporu podpora@bohemiasoft.com

Tým Bohemiasoft s.r.o.

 

 

 

 

Může vás zajímat

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat
WEBAREAL
0 shares22 views
WEBAREAL
0 shares22 views

Nejčastější chyby v e-mailingu a jak se jim vyvarovat

bohemiasoft - Zář 21, 2023

Když se dělá e-mailing správně, může přinést skvělé výsledky. Úspěchu ale často brání zbytečné chyby. Ty si v tomto článku…

Varování před phisingem
WEBAREAL
0 shares79 views
WEBAREAL
0 shares79 views

Varování před phisingem

bohemiasoft - Zář 19, 2023

Upozorňujeme naše zákazníky na podvodné emaily, které se snaží vylákat čísla bankovních karet pomocí fiktivních zpráv o blízké expiraci domény.…

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade
WEBAREAL
0 shares182 views
WEBAREAL
0 shares182 views

Webinář: Jak úspěšně dodávat na Alza Trade

bohemiasoft - Srp 28, 2023

Přemýšleli jste o zařazení sortimetnu svého Webareal eshopu na Alzu nebo už jste tuto expanzi dokonce udělali? Pak zpozorněte -…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930