Webareal Marketplace je tady!

Čvn 09, 2022
934 Zobrazeno

S velkou radostí Vám představujeme dlouho očekávaný Marketplace, díky kterému do Vašeho eshopu můžete instalovat služby a funkce různých partnerů. A ty teď budou přibývat jak na běžícím páse – tím dostává Webareal a Vaše eshopy úplně nový rozměr možnosti růstu!

Prvních 11 doplňků pro CZ eshopy najdete na:

 

Na dalších 7 doplňků pro SK eshopy se můžete podívat na:
(kde se budou postupně mutace doplňků ještě rozšiřovat).

 

Stejnou možnost přehledu & instalace doplňků najdete i v administraci svého eshopu:


Pokud u nás provozujete více eshopů, pak instalace doplňku probíhá pro jednotlivé eshopy zvlášť. V případě instalace doplňku z Marketplace budete vyzvání k výběru eshopu, pro který chcete daný doplněk instalovat.

Některé doplňky jsou placené a některé jsou k užívání úplně zdarma. Všechny doplňky jsou však k dispozici 14 dnů zdarma na vyzkoušení.

U každého doplňku máte několik důležitých informací:  

  • Vedle názvu a popisu doplňku je uveden autor doplňku, který za jeho kvalitu odpovídá.
  • Oprávnění přístupu k datům Vašeho eshopu, které doplňku při instalaci udělujete.
  • Cenu doplňku, která může být v průběhu instalace služby ještě upřesněna, pokud partner nabízí více cenových tarifů.
  • Některé doplňky vyžadují po instalaci ještě následné kroky nastavení. V takovém případě bude v sekci nainstalovaných doplňků doplňku informace “Vyžaduje nastavení“.
  • Kontakt na zákaznickou podporu daného doplňku. V případě jakýckoliv dotazů k instalaci, funkčnosti nebo ceně doplňku prosím využijte tento kontakt.
  • Štítek, zda je doplněk “instalovatelný na kliknutí” nebo je potřeba pro jeho aktivaci kontaktovat partnera a provést další kroky dle jeho instrukcí.

Jak napovídá samotný název sekce “Nainstalované doplňky“, zde najdete všechny doplňky, které jsou na Vašem eshopu aktivní nebo v procesu instalace. Stav jednotlivých doplňků najdete ve sloupci “Status“.

Zároveň v této sekci můžete jednotlivé dopňky nastavovat nebo z Vašeho eshopu kdykoliv opět odebrat tlačítkem “Odstranit z eshopu“. Tím se zruší i veškerá oprávnění autora daného doplňku, které jste mu při instalaci udělili.


Veškeré otázky k doplňku směřujte vždy na kontakt uvedený u doplňku. Poradí Vám jak se samotnou instalací doplňku, tak s funkčností, fakturací i dotazy na rozšíření nebo případné chyby služby. Veškerá komunikace tedy probíhá napřímo mezi Vámi a autorem doplňku, který je o jeho funkčnosti nejlépe informován. Přestože bychom Vám s případnými dotazy rádi pomohli, neznáme podrobnosti k službám partnerů a nemůžeme je ani jakkoliv ovlivnit.

Některé další integrace nových služeb máme již rozpracované. Určitě nám ale pomůže znát Váš názor na to, které nové služby byste v Marketplace uvítali. Vyplňte nám prosím naši anketu a pomozte nám tak zaměřit náš fokus správným směrem.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme mnoho objednávek se systémem Webareal a jeho novými Marketplace partnery!

 

Může vás zajímat

248 doplňků pro vaše eshopy
WEBAREAL
0 shares54 views
WEBAREAL
0 shares54 views

248 doplňků pro vaše eshopy

bohemiasoft - Zář 27, 2022

V českém Marketplace  najdete k dnešnímu dni již 248 různých widgetů, doplňků, rozšiřujících doplňků a funkcí, pomocí kterých můžete vaše…

Nový doplněk: Eshop v libovolném jazyce
WEBAREAL
0 shares583 views2
WEBAREAL
0 shares583 views2

Nový doplněk: Eshop v libovolném jazyce

bohemiasoft - Zář 20, 2022

Přinášíme vám novou funkci - možnost upravit si všechny texty na veřejné části eshopu do vlastní podoby nebo si dokonce…

Více než 240 nových doplňků pro váš e-shop
WEBAREAL
0 shares535 views
WEBAREAL
0 shares535 views

Více než 240 nových doplňků pro váš e-shop

bohemiasoft - Zář 16, 2022

Podařilo se nám navázat spolupráci s největším integrátorem doplňků pro internetové obchody v ČR. Jde o BaseLinker, pomocí kterého můžete…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2022
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930