Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem

Kvě 23, 2022
195 Zobrazeno

Přestože systém Webareal stojí především na tom, že si v něm sami můžete snadno vytvořit vlastní eshop, mohou nastat situace, kdy potřebujete pomoc profesionálů nebo urychlit práci. Proto jsme se na základě vašich častých žádostí rozdhodli, že vám s postavením, redesignem, vyladěním nebo třeba naplněním eshopu budeme více nápomocni.

Sebrali jsme vaše najčastější požadavky a poptávky, připravili jsme se u nás interně na vše personálně a sepsali jsme soupis všech služeb, se kterými vám budeme moci pomoci na jedné přehledné stránce:

 

Chceme být vaším externím grafikem, programátorem, copywriterem, plničem dat, specialistou… zkrátka vaši pomocníkem při založení nebo třeba při redesignu vašeho eshopu.

S čím vším vám dokážeme pomoci?

 • Nový eshop
  Vytvoříme vám zcela nový eshop – od originálního grafického návrhu, přes kompletní naplnění až třeba po napojení dopravců a platebních bran. Rozsah práce záleží jen na domluvě.
 • Redesign
  Chcete pro svůj eshop zcela originální, původní a unikátní design? Tak to jste tady na správné adrese. Náš grafik spolu s UX odborníkem vytvoří takovou podobu eshopu, které žádný zákazník neodolá.
 • Změna šablony
  Líbí se vám nové šablony (Uranium, Platinu, Titanium) na Webarealu a chtěli byste na ně přejít? Ale máte z toho trochu obavu, abyste vše zvádli a nepřišli během přechodu o zákazníky? Změníme šablony za vás.
 • Widgety, API, napojení…
  Chcete rozšířit možnosti a funkčnost vašeho eshopu? Řešením může být napojení API na externí služby, využití widgetů z Webareal Marketplace, … pokud vám tyto termíny nic neříkají, nevadí. Rádi pomůžeme.
 • Audit eshopu
  Dumáte jak ještě váš eshop více vylepšit nebo kde hledat slabé místo? Jak předběhnout konkurenci? Provedeme kompletní audit vašeho eshopu, poradíme co vylepšit, na co se zaměřit nebo co změnit k lepšímu.
 • Plnění, copywriting
  Nestíháte, chcete se věnovat obchodování a zdržují vás rutinní práce? Plnění novými produkty, aktuliazace cen, úprava obchodních podmínek, psaní článků na blog… svěřte tyto činnosti nám, postaráme se.
Více informací k naší nabídce najdete na www.reshop.cz. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@reshop.cz – ozveme se vám zpátky a domluvíme nejlepší a nejrychlejší způsob a cestu, jak vám pomoci. 

Eshopům zdar a těm na Webarealu zvláště!

 

 

Může vás zajímat

GoodEshop přichází na Webareal
WEBAREAL
0 shares84 views
WEBAREAL
0 shares84 views

GoodEshop přichází na Webareal

bohemiasoft - Čvc 04, 2022

GoodEshop přichází se svou službou na Webareal. Pro Vás e-shopaře systému Webareal se otevírá možnost nových automatizovaných napojení pro váš…

Návod jak nastavit zaokrouhlování dobírek na Slovensku
WEBAREAL
0 shares412 views
WEBAREAL
0 shares412 views

Návod jak nastavit zaokrouhlování dobírek na Slovensku

bohemiasoft - Čvn 29, 2022

Jak jsme vás již informovali, vstupuje na Slovensku od 1. července 2022 nová povinnost týkající se zaokrouhlovaní cen u objednávek,…

Již brzy propojíte svůj eshop s více než 210 novými doplňky
WEBAREAL
0 shares169 views
WEBAREAL
0 shares169 views

Již brzy propojíte svůj eshop s více než 210 novými doplňky

bohemiasoft - Čvn 29, 2022

V červenci rozšíříme náš Webareal Marketlace o více než 210 nových doplňků. Pracujeme na dokončení integrace s BaseLinker. BaseLinker přináší všem…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031