Reshop.cz – nová služba – pomůžeme vám s eshopem

Kvě 23, 2022
459 Zobrazeno

Přestože systém Webareal stojí především na tom, že si v něm sami můžete snadno vytvořit vlastní eshop, mohou nastat situace, kdy potřebujete pomoc profesionálů nebo urychlit práci. Proto jsme se na základě vašich častých žádostí rozdhodli, že vám s postavením, redesignem, vyladěním nebo třeba naplněním eshopu budeme více nápomocni.

Sebrali jsme vaše najčastější požadavky a poptávky, připravili jsme se u nás interně na vše personálně a sepsali jsme soupis všech služeb, se kterými vám budeme moci pomoci na jedné přehledné stránce:

 

Chceme být vaším externím grafikem, programátorem, copywriterem, plničem dat, specialistou… zkrátka vaši pomocníkem při založení nebo třeba při redesignu vašeho eshopu.

S čím vším vám dokážeme pomoci?

 • Nový eshop
  Vytvoříme vám zcela nový eshop – od originálního grafického návrhu, přes kompletní naplnění až třeba po napojení dopravců a platebních bran. Rozsah práce záleží jen na domluvě.
 • Redesign
  Chcete pro svůj eshop zcela originální, původní a unikátní design? Tak to jste tady na správné adrese. Náš grafik spolu s UX odborníkem vytvoří takovou podobu eshopu, které žádný zákazník neodolá.
 • Změna šablony
  Líbí se vám nové šablony (Uranium, Platinu, Titanium) na Webarealu a chtěli byste na ně přejít? Ale máte z toho trochu obavu, abyste vše zvádli a nepřišli během přechodu o zákazníky? Změníme šablony za vás.
 • Widgety, API, napojení…
  Chcete rozšířit možnosti a funkčnost vašeho eshopu? Řešením může být napojení API na externí služby, využití widgetů z Webareal Marketplace, … pokud vám tyto termíny nic neříkají, nevadí. Rádi pomůžeme.
 • Audit eshopu
  Dumáte jak ještě váš eshop více vylepšit nebo kde hledat slabé místo? Jak předběhnout konkurenci? Provedeme kompletní audit vašeho eshopu, poradíme co vylepšit, na co se zaměřit nebo co změnit k lepšímu.
 • Plnění, copywriting
  Nestíháte, chcete se věnovat obchodování a zdržují vás rutinní práce? Plnění novými produkty, aktuliazace cen, úprava obchodních podmínek, psaní článků na blog… svěřte tyto činnosti nám, postaráme se.
Více informací k naší nabídce najdete na www.reshop.cz. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@reshop.cz – ozveme se vám zpátky a domluvíme nejlepší a nejrychlejší způsob a cestu, jak vám pomoci. 

Eshopům zdar a těm na Webarealu zvláště!

 

 

Může vás zajímat

DPD portál přechází na nový DPD Shipper
WEBAREAL
0 shares37 views
WEBAREAL
0 shares37 views

DPD portál přechází na nový DPD Shipper

bohemiasoft - Bře 21, 2023

Pokud provozujete slovenskou mutaci našeho systému Webareal a využíváte DPD SK napojení, zpozorněte. Od 31.3.2023 bude toto napojení DPD postupně…

ThePay nově zhodnotí zůstatky na účtech 5 % p.a.!
WEBAREAL
0 shares228 views
WEBAREAL
0 shares228 views

ThePay nově zhodnotí zůstatky na účtech 5 % p.a.!

bohemiasoft - Bře 07, 2023

Která jiná platební brána úročí vaše zůstatky? ThePay od 1. března spustilo unikátní funkci platební brány - zhodnotí vaše zůstatky…

PPL Parcel Smart zdarma – nová mapa, služba i cena
WEBAREAL
0 shares480 views
WEBAREAL
0 shares480 views

PPL Parcel Smart zdarma – nová mapa, služba i cena

bohemiasoft - Úno 15, 2023

Pokud byste chtěli podpořit prodeje, nabídněte svým zákazníkům poštovné na měsíc zdarma. Společnost PPL a tým Webareal vám proto připravili…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Březen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031