Implementovali jsme možnost zapnout automatické propojování způsobů doprav a plateb.

 

Automatické propojení způsobů doprav a plateb je možné aktivovat/deaktivovat odděleně pro přidávání uživatelských (vámi přidaných) způsobů doprav/plateb a aktivování systémových způsobů doprav a plateb.

Nastavení naleznete na stránce Eshop > Nastavení eshopu > ZÁKL.NASTAVENÍ.

1133_1

Automatické propojení nově přidaných uživatelských způsobů dopravy/platby

Pokud budete mít povoleno automatické propojování pro uživatelské způsoby dopravy/platby, tak v případě, že vytvoříte nový způsob dopravy, dojde k automatickému propojení všech aktivních plateb s vytvořeným způsobem dopravy. Obdobně fungují uživatelské platby – dojde k propojení všech aktivních způsobů dopravy s nově vytvořeným způsobem platby.

Automatické propojení aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby

Druhé zaškrtávací políčko slouží pro propojování aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby. V případě, že je funkce povolena, dojde při každé aktivaci systémové dopravy k propojení všech aktivních způsobů platby (uživatelských i systémových) ke konkrétnímu způsobu dopravy. A obdobně v případě aktivace systémového způsobu platby dojde k jeho propojení se všemi aktivními způsoby dopravy.

K automatickému propojení dojde vždy, když se aktivuje nějaký systémový způsob dopravy/platby, nezávisle na tom, jestli už byla propojení s konkrétní dopravou/platbou nastavena. Kvůli tomu může dojít k přepsání vašeho nastavení.

Je tedy nutné zakázat automatické propojování systémových způsobů dopravy/platby, pokud máte v úmyslu nějaký již nastavený systémový způsob dopravy/platby pouze deaktivovat a za nějakou chvíli opět aktivovat – jinak by došlo k přenastavení propojených způsobů doprav a plateb.

 

Poznámky

  • Aktivované způsoby platby/dopravy jsou všechny uživatelem vytvořené dopravy/platby a také aktivované (zaškrtnuté) systémové dopravy/platby.
  • Systémové způsoby dopravy jsou předpřipravené způsoby dopravy, které se nevytvářejí, ale je možné je aktivovat/deaktivovat, nastavit jim limity apod. – například Česká pošta – na poštu, Zásilkovna apod.
  • Systémové způsoby platby jsou předpřipravené způsoby platby, které se nevytvářejí, ale lze je aktivovat/deaktivovat, upravit jejich název a v některých případech i upravit další nastavení – jde například o GoPay a jeho platbení metody, Cofidis, Essox apod.

Může vás zajímat

Google nákupy nyní i v Maďarsku a Rumunsku
WEBAREAL
0 shares94 views
WEBAREAL
0 shares94 views

Google nákupy nyní i v Maďarsku a Rumunsku

Bohemiasoft - Čvc 17, 2019

Po spuštění Google nákupů na Slovensku přišli na řadu i Maďarsko a Rumunsko. Na tuto novinku jsme samozřejmě reagovali a…

API – Hromadné požadavky
WEBAREAL
0 shares145 views
WEBAREAL
0 shares145 views

API – Hromadné požadavky

Bohemiasoft - Čvc 15, 2019

O našem API, díky kterému si můžete automatizovat různé úkoly na eshopu nebo napojit jiné aplikace, už víte. Do teď…

Novinky ze světa Glami
WEBAREAL
0 shares185 views
WEBAREAL
0 shares185 views

Novinky ze světa Glami

Bohemiasoft - Čvc 08, 2019

Materiál jako povinný parametr Glami nově požaduje u výrobků zadávat informaci o materiálu, ze kterého je výrobek vyroben a kolik…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031