Implementovali jsme možnost zapnout automatické propojování způsobů doprav a plateb.

 

Automatické propojení způsobů doprav a plateb je možné aktivovat/deaktivovat odděleně pro přidávání uživatelských (vámi přidaných) způsobů doprav/plateb a aktivování systémových způsobů doprav a plateb.

Nastavení naleznete na stránce Eshop > Nastavení eshopu > ZÁKL.NASTAVENÍ.

1133_1

Automatické propojení nově přidaných uživatelských způsobů dopravy/platby

Pokud budete mít povoleno automatické propojování pro uživatelské způsoby dopravy/platby, tak v případě, že vytvoříte nový způsob dopravy, dojde k automatickému propojení všech aktivních plateb s vytvořeným způsobem dopravy. Obdobně fungují uživatelské platby – dojde k propojení všech aktivních způsobů dopravy s nově vytvořeným způsobem platby.

Automatické propojení aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby

Druhé zaškrtávací políčko slouží pro propojování aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby. V případě, že je funkce povolena, dojde při každé aktivaci systémové dopravy k propojení všech aktivních způsobů platby (uživatelských i systémových) ke konkrétnímu způsobu dopravy. A obdobně v případě aktivace systémového způsobu platby dojde k jeho propojení se všemi aktivními způsoby dopravy.

K automatickému propojení dojde vždy, když se aktivuje nějaký systémový způsob dopravy/platby, nezávisle na tom, jestli už byla propojení s konkrétní dopravou/platbou nastavena. Kvůli tomu může dojít k přepsání vašeho nastavení.

Je tedy nutné zakázat automatické propojování systémových způsobů dopravy/platby, pokud máte v úmyslu nějaký již nastavený systémový způsob dopravy/platby pouze deaktivovat a za nějakou chvíli opět aktivovat – jinak by došlo k přenastavení propojených způsobů doprav a plateb.

 

Poznámky

  • Aktivované způsoby platby/dopravy jsou všechny uživatelem vytvořené dopravy/platby a také aktivované (zaškrtnuté) systémové dopravy/platby.
  • Systémové způsoby dopravy jsou předpřipravené způsoby dopravy, které se nevytvářejí, ale je možné je aktivovat/deaktivovat, nastavit jim limity apod. – například Česká pošta – na poštu, Zásilkovna apod.
  • Systémové způsoby platby jsou předpřipravené způsoby platby, které se nevytvářejí, ale lze je aktivovat/deaktivovat, upravit jejich název a v některých případech i upravit další nastavení – jde například o GoPay a jeho platbení metody, Cofidis, Essox apod.

Může vás zajímat

Rozdílné názvy pro porovnávače zboží? Teď už ano!
WEBAREAL
0 shares232 views
WEBAREAL
0 shares232 views

Rozdílné názvy pro porovnávače zboží? Teď už ano!

Bohemiasoft - Lis 05, 2019

Už se vám stalo, že vás porovnávač zboží (Heuréka.cz, Zboží.cz, atd) upozornil na špatný název produktu a pokud jej nezměníte, nebude produkt…

Jak zdokonalit vaše předvánoční PPC kampaně
WEBAREAL
0 shares303 views
WEBAREAL
0 shares303 views

Jak zdokonalit vaše předvánoční PPC kampaně

Bohemiasoft - Říj 29, 2019

Vánoce jsou neuvěřitelně rušným obdobím pro všechny a zejména pro ty, kteří se zabývají marketingem. Lidé nakupují mnohem více než…

Dropareal – aktualizační script a další novinky
DROPSHIPPING
0 shares386 views
DROPSHIPPING
0 shares386 views

Dropareal – aktualizační script a další novinky

Bohemiasoft - Říj 16, 2019

Dropshipping je jedna z nejjednodušších forem podnikání na internetu. U nás můžete dropshipping využít na systémech Dropareal.cz a Dropareal.sk. Nabízíme…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930