Implementovali jsme možnost zapnout automatické propojování způsobů doprav a plateb.

 

Automatické propojení způsobů doprav a plateb je možné aktivovat/deaktivovat odděleně pro přidávání uživatelských (vámi přidaných) způsobů doprav/plateb a aktivování systémových způsobů doprav a plateb.

Nastavení naleznete na stránce Eshop > Nastavení eshopu > ZÁKL.NASTAVENÍ.

1133_1

Automatické propojení nově přidaných uživatelských způsobů dopravy/platby

Pokud budete mít povoleno automatické propojování pro uživatelské způsoby dopravy/platby, tak v případě, že vytvoříte nový způsob dopravy, dojde k automatickému propojení všech aktivních plateb s vytvořeným způsobem dopravy. Obdobně fungují uživatelské platby – dojde k propojení všech aktivních způsobů dopravy s nově vytvořeným způsobem platby.

Automatické propojení aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby

Druhé zaškrtávací políčko slouží pro propojování aktivovaných systémových způsobů dopravy/platby. V případě, že je funkce povolena, dojde při každé aktivaci systémové dopravy k propojení všech aktivních způsobů platby (uživatelských i systémových) ke konkrétnímu způsobu dopravy. A obdobně v případě aktivace systémového způsobu platby dojde k jeho propojení se všemi aktivními způsoby dopravy.

K automatickému propojení dojde vždy, když se aktivuje nějaký systémový způsob dopravy/platby, nezávisle na tom, jestli už byla propojení s konkrétní dopravou/platbou nastavena. Kvůli tomu může dojít k přepsání vašeho nastavení.

Je tedy nutné zakázat automatické propojování systémových způsobů dopravy/platby, pokud máte v úmyslu nějaký již nastavený systémový způsob dopravy/platby pouze deaktivovat a za nějakou chvíli opět aktivovat – jinak by došlo k přenastavení propojených způsobů doprav a plateb.

 

Poznámky

  • Aktivované způsoby platby/dopravy jsou všechny uživatelem vytvořené dopravy/platby a také aktivované (zaškrtnuté) systémové dopravy/platby.
  • Systémové způsoby dopravy jsou předpřipravené způsoby dopravy, které se nevytvářejí, ale je možné je aktivovat/deaktivovat, nastavit jim limity apod. – například Česká pošta – na poštu, Zásilkovna apod.
  • Systémové způsoby platby jsou předpřipravené způsoby platby, které se nevytvářejí, ale lze je aktivovat/deaktivovat, upravit jejich název a v některých případech i upravit další nastavení – jde například o GoPay a jeho platbení metody, Cofidis, Essox apod.

Může vás zajímat

Jak na základy SEO?
WEBAREAL
0 shares87 views
WEBAREAL
0 shares87 views

Jak na základy SEO?

Bohemiasoft - Úno 14, 2024

V digitálním věku, kde je online přítomnost klíčovým prvkem úspěchu pro firmy všech velikostí a odvětví, se SEO stává nezbytností…

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi
WEBAREAL
0 shares468 views
WEBAREAL
0 shares468 views

Doporučujte Webareal a získejte 20% provizi

bohemiasoft - Úno 07, 2024

Doporučujte Webareal a získejte z každého získaného zákazníka až 2610 Kč (107 €) každý rok. Milujete Webareal? Doporučujte ho svým známým…

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”
WEBAREAL
0 shares398 views
WEBAREAL
0 shares398 views

Připravujeme funkci “Objednávání po násobcích”

bohemiasoft - Led 29, 2024

Často si píšete o funkci, která by vám umožnila prodávat produkty po násobcích počtů (třeba po baleních, tuctu, po deseti, po…

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829