Nový doplněk: Eshop v libovolném jazyce

Zář 20, 2022
583 Zobrazeno
2 Comments

Přinášíme vám novou funkci – možnost upravit si všechny texty na veřejné části eshopu do vlastní podoby nebo si dokonce celý eshop přeložit do libovolného jazyka. Tuto funkci jsme přidali jako samostatný doplněk do našeho Marketplace.

Přeložit si můžete nejen například tlačítka a viditelné texty, ale i všechny fráze, upozornění a zprávy, které jsou vyvolány až po vykonání nějaké akce. Rozsah a podoba úprav je zcela ve vašich rukách.

Návod na instalaci tohoto doplňku:

 1. přejděte do českého nebo slovenského Marketplace (podle toho jaký eshop provozujete)
 2. v Marketplace dohledejte doplněk “Eshop v libovolném jazyce” a klikněte na tlačítko “Více”:
 3. v detailu tohoto doplňku klikněte na tlačítko “Přidat do eshopu” a v dalším formuláři se přihlašte přihlašovacími údaji do vašeho eshopu
 4. po úspěšném přihlášení je potřeba znovu přejít do detailu doplňku a ještě jednou kliknout na tlačítko “Přidat do eshopu”. Po tomto kliknutí se vám zobrazí okno, ve kterém si zvolíte eshop (pokud máte pod účtem více eshopů vyberte zvolený eshop), do kterého chcete doplněk nainstalovat. A klikněte na tlačítko “Přidat do eshopu”.
 5. Doplněk se nainstaluje do vámi zvoleného eshopu. O správné instalaci jste informován následujícím upozorněním – ve kterém nyní již jen klikněte na odkaz “Přejít do eshopu”:
 6. Budete přesměrováni do administrace eshopu. Kde můžete v sekci “Další služby” -> “Doplňky” -> “Nainstalované doplňky” zkontrolovat, že máte funkci skutečně nainstalovanou:
  V této sekci také můžete případně doplněk odstranit z eshopu. POZOR – tím že odstraníte doplněk z eshopu, nebudou provedené změny textů vráceny do původní podoby.
 7. Vlastní úpravu textů naleznete v sekci “Nastavení” -> “Nastavení webu” -> “Překlady Veřejné části”:
 8. A zde již můžete dohledávat texty, které chcete upravit a pomocí ikonky “tužky” upravit do požadované formy nebo třeba do jiného jazyka (potvrzení provedete Enterem, Escapem zrušit):
 9. Po uložení je případně možné vrátit hodnotu textu do původní podoby kliknutím na “Výchozí překlad”
 10. A hotovo. Všechny provedené úpravy textu jsou ihned zobrazeny na veřejné části eshopu.

Poznámka: Některé stejné texty se mohou v editoru textů vyskytovat několikrát. Každý pro jiné místo v eshopu. Musíte otestovat, který text patří jaké sekci. Některé překlady najdete i nadále mimo editor textů, například v sekce “Nastaveni/Popis a pořadí boxů” a v dalších místech v administraci.

Tento doplněk můžete použivat až do konce října zcela zdarma. Od listopadu bude zpoplatněn jednorázovou platbou 1500 Kč / 60 € + DPH.

Jde o novou funkci, pokud naleznete problém nebo chybku, dejte nám o tom vědět na marketplace@bohemiasoft.com. Děkujeme.

Může vás zajímat

248 doplňků pro vaše eshopy
WEBAREAL
0 shares54 views
WEBAREAL
0 shares54 views

248 doplňků pro vaše eshopy

bohemiasoft - Zář 27, 2022

V českém Marketplace  najdete k dnešnímu dni již 248 různých widgetů, doplňků, rozšiřujících doplňků a funkcí, pomocí kterých můžete vaše…

Více než 240 nových doplňků pro váš e-shop
WEBAREAL
0 shares534 views
WEBAREAL
0 shares534 views

Více než 240 nových doplňků pro váš e-shop

bohemiasoft - Zář 16, 2022

Podařilo se nám navázat spolupráci s největším integrátorem doplňků pro internetové obchody v ČR. Jde o BaseLinker, pomocí kterého můžete…

Nové doplňky pro vaše eshopy
WEBAREAL
0 shares441 views
WEBAREAL
0 shares441 views

Nové doplňky pro vaše eshopy

bohemiasoft - Zář 13, 2022

Víte, že se naše tržiště s doplňky pro vaše eshopy utěšeně rozrůstá? Pro české eshopy naleznete v Marketplace již 39…

2 Responses

  • Tak to je nám líto, že jste zklamán.
   Ale zase na druhou stranu, překlad do libovolného jazyka nebo zcela jiné popisky čehokoliv v eshopu mohou dodat vašemu eshopu punc originality a jedinečnosti…. to není málo 🙂
   A ta multijazyčnost… (k té můžeme napsat jen slovy Járy Cimrmana “My nesníme ani naznačovat…”)

   Odpovědět

Přidat komentář

Your email address will not be published.


*

KALENDÁŘ

Září 2022
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930